O çok konuşulan kavgalar... Efecan ilk defa itiraf etti!

   Efecan, katıldığı Survivor Panorama programında Survivor 2016'nın daha ilk gününde başlayan Efecan - Semih tartışmalarıyla ilgili çok önemli itiraflarda bulundu.


   Görüntülenme: 8814

   Video Yorumları (6)

   500
   • Nick name

    5 ay önce
    Sonuna kadar haklısın efe can böyle insanlara böyle davrancaksin baska türlü anlamazlar
   • Nurgül Türk

    5 ay önce
    Bu insanları ezmektir. Aynı şeyi atakan a yapabilecekmiydiniz?
   • Atarli semt

    5 ay önce
    Izlemissiniz utopyayi gelmissiniz buraya. Halk yemez bunu. Kendni gostermek isteyen sizsiniz asil. Oynamayin halka prim yapmak icin semihin ustune yurudunuz ama olan size oldu teker teker geldiniz.
   • M3teba Arslan

    5 ay önce
    Geçen doktor olayındaki savunmaları: Bizim adada iken Semih oyun seçiyordu, kötü olduğu oyunlardan kaçıyordu, şuram sakat buram sakat diyordu bir sürü problem yaşadık. Şimdiki savunma: Semih bizim adadayken sürekli oynamak istemiyordu, kenara koyduğumuz zaman kaos oluyordu, kötü olduğu parkurlarda dahi oyuna girmek istiyordu. Kendileri ile çelişmedikleri tek bir konu bile yok...
   • Dadaş Nuri

    5 ay önce
    Bu efecan kadar kendiyle çelişen bir yarışmacı görmedim. Semih'i sevmem ama kavgadan beri Efecan-Serkay ikilisine karşı Semih'i destekledim. Ezik demeler. Kamyonette ''aslanım,şampiyon'' gibi ifadeler çok kışkırtıcı. Dışarda o lafları başkasına söyle bakalım tepkileri ne oluyor insanların.
    • burak krmc 5 ay önce

     haklısın kardeşim zaten semih yapacağını yaptı en başta da dedi sizi kafa kafaya tokuşturcam dedi ve tokuşturdu helal olsun walla çok haksızlık yaptılar ama yine semih ayakta

   Survivor Videoları İzle

     Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

     Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin

     ×
     Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

     Acunn.com Bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.