Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Acun Ilıcalı'dan Ogeday'a uyarı!

İletişim ödülü oyunu sonrası Acun Ilıcalı'dan Gönüllüler Takımı yarışmacısı Ogeday'a uyarı geldi.
Video Tarihi: 28.05.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 18
üye profil
Abartıldı 2 yıl önce
Ogeday'a bu kadar yüklenilmesini hiç doğru bulmadım. Sanki onun yüzünden oyun kaybetmişler gibi konuşuluyor, ona gelene kadar gönüllülere verdikleri 11 sayı var. Hele Furkan, kendisi Serhat yüzünden bench'te defalarca ağlayacak pozisyona gelmişken üzerine gitmemesi lazımdı.
EMİNE MENDAG 2 yıl önce
SEN ANCA OGEDAYI UYAR DİGERLERİNİN YAPTIKLARINI GÖRME AMA BİZ GÖRÜYORUZ
Yeliz 2 yıl önce
Ogeday inşallah şampion olursun. Nedense bu cocuğu kimseeee cekemiyor.rnIlhana . Furkana karşı ne kadar mücadele etti görmedinizmi. rnAma.nedense bunlar hic görünmüyor. Oge tekkk başına ģönülüleri götürüyor.rnInanıyorumki bu sefer hak etmeğen şampoon olacak. MALESEFrn
Meriko 2 yıl önce
Ne yapsın Ogeday...Sizin için yaşlansın mı??? Genç olmak suç mu???? Bu yaşında kendisinden 20 yaş büyük olan İlhan gibi mi davransın???Biraz insaf yaaa!!!!!!
melis belinay çolak 2 yıl önce
bence ogeday dünyanın en yakışıklı en güçlü ve en hızlısı ogeday
Yazık 2 yıl önce
Sema'nın o oyundan önce ünlülerin kaybettiği 11 sayı varken Furkan'ın sanki oyunu Ogeday yüzünden kaybetmişler gibi konuşmaları abartıydı. Sayılarınızı alsaydınız o zaman. Anlat bakalımda sürekli itiraz edenin İlhan olduğunu zaten öğrenmiştik, çocuğun üzerine bu kadar yüklenilmesi ayıptır.Kendisi öyle sanmasa takım arkadaşlarının oynadığı oyunda niye sepete koy diye bağırsın? Çok yüklenildi.
haksever 2 yıl önce
gönüllüler atış yapmadan sizler yani ünlüler her defasında atamadı atamadı diyen sizlersiniz
Ayhan 0629 2 yıl önce
Ogeday bunu sürekli yapıyor rnSonra geri vites yapıyor
Ahmet 2 yıl önce
Adem'in puzzle için de aynısını yapmıştı. Sonra Adem puzzle a doğru baktı. Ogeday ben öyle gördüm özür-mözür dedi ama takım arkadaşları ile gülüyordu.
ADSD 2 yıl önce
SÜREKLİ DEMİŞİN DE BAŞKA NERDE YAPTI ACABA!
Süheyla yücekal 2 yıl önce
Yazık ogeday senin daha büyümen olgunlaşman gerekiyomuş kendini mahalle arkadaşlarınla oynuyor zannediiyorsun her türlü biz mızıkçı lık derdik ona benzer davranışlar sergiliyosun iyi yarışabilirsin ama survivor olamazsın
GİZEM 2 yıl önce
OGEDAY BİLEREK YAPMADI Kİ. BİLMİYORDU BİLMEDEN OYUN ESNASINDA HEYCANDAN ÖYLE OLMASI GEREKTİĞİNİ SANDI.MIZIKÇI OLSAYDI HER OYUNDA YAPARDI.(İLHAN PEK ÇOK OYUNDA İTİRAZ EDİYOR OYSA.KAYBETTİLER DİYE OLAY BÜYÜDÜ.OGEDAYI SUÇLADILAR.SANKİ KENDİLERİ HİÇ İTİRAZ FALAN ETMİYOR!)Kİ OGEDAYIN KENDİSİ DE ÇOK ÜZÜLDÜ SUÇLADILAR DİYE. BAYRAKTA OYNAMAK İSTEMEDİ O YUZDEN. BENİM ÇIKASIM YOK SEN ÇIK GÖKHAN ABİ DEDİ.
büyü öyle gel 2 yıl önce
ünlüleri desteklememe rağmen finalde olmanı çok istemiştim. akşam semaya yaptığın gibi benzer bir hareketi ademe de yapmıştın. bernayı sevmememe rağmen ne kadar haklı olduğunu akşamki hareketinle bir kez daha kanıtladın. çok üzdün ogeday.
Tarafsiz 2 yıl önce
Birgünde kaybetin diye bahane arama sema. Sen degilmisin oyun esnafinda heycandan olur hersey diye
ADALET 2 yıl önce
Oyun esnasında olur böyle şeyler kelimesini hileye, hurdaya demiyor ki, heyecandan, stresten bahsediyor
Ebru B. 2 yıl önce
Yaptığın şey çok ayıptı Ogeday.. Yenilsen bile hakkınla yenilirsin... Bu şekilde oyuna müdahale etmen hiç doğru değildi. Sana atacağım oyları Furkan'a gönderdim
yasìnsalcı 2 yıl önce
ogeday daha önce uyarılmamışmıydı zaten ?
şampiyon ilhan 2 yıl önce
Bu oge çocuk vallahi yaa..birkaç sene geçsin biraz olgunlaşsın öyle katılsın açık ara şampiyon olur bence ama bu sene değil.