Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Acun Ilıcalı'dan Sema'ya güzel haber!

Acun Ilıcalı, Sema'nın çocuğuyla konuşma şansı yakalayacağını ve küçük çocuğu olan yarışmacıları çocuklarıyla konuşturmaya devam edeceklerini söyledi.
Video Tarihi: 05.04.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
Adem dilini tut, aklını çalıştır, oyuna gelme 1 yıl önce
Sema madem çok özlüyorsun dayanamıyorsun ayrılığa, hiç survivoru katılmayacaktın. Bu sadece bir taktik. Baktı Sabriye sürekli garip görünme peşinde o da bu yol daha mantıklı diye seçmiş olsa gerek.. herkes evladını özleyebilir fakat bu kadar dramatize etmek, numara gibi görünüyor. Gerçekten duyguları çok coşuyorsa göz yaşlarına hakim olamıyorsa, yarışmayı bırakması mantıklı olur. Hem zırlarım hem oynarım hem kalırım yok öyle bir dava..
Cenk Erdem 1 yıl önce
Pilav dörtlüsünü şirin göstermeye çalışmayın artık kimse yemiyor. Şahika'ya küfrettiği görüntüleri yayınlayın. Tarafsız olun.
elif 1 yıl önce
sema isimli şahıs herhalde sema'nın oğlu veya akrabası, başka türlü bu sinsi ve yalancı kadını herhangi birinin destekleyebileceğini sanmıyorum. bu kadar çocuk hasretindeyse bırakıp da gelmeyecekti. ordaki diğer çocuklu insanlardan bir farkı yok olayı aşırı dramatize etmesi dışında.
sevda 1 yıl önce
ya siz anne değilsiniz,yada kıskançlıktan gözünüz dönmüş.kadının dediği neki daha ben neler yapıyorum oğluma.annelik bir nevi paranoyaya girme sanatıdır.ve de sizin dramatize ediyorsunuz ya,birçok insan ekran başında sadece onun iletişimlerinde ağlıyoruz.her şey yalan,annelik gerçek.nedenmi gelmiş kadın buraya, oğluna daha iyi bir gelecek sunmak için
berna 1 yıl önce
sema hanım sen gerçek anne olsaydın çocuğunu bırakmazdın
sema 1 yıl önce
sana mı kaldı kadının annelıgını sorgulamak nasıl bır ınsansın sen ya sanane bu kin bu nefretınız nedır ben anlamadım onlarda ınsan ve onlarında aılelerı var sadece adem ınsan degıl burda dıkkatlı konusun