Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Acun Ilıcalı'dan Ünlüler'e 'Turabi' örneği!

Dokunulmazlık oyunu sonrası yaşanan gerginliğin yankıları konseyde de devam etti. Acun Ilıcalı, durumla ilgili düşüncelerini paylaşırken Turabi üzerinden örnek verdi.

Video Tarihi: 30.04.2018
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 13
üye profil
Esma Yılmaz 9 ay önce
Turabiyi eleştirmek istiyorum. Turabi kız kardeşlerimize bağırmayın yanlarında kötü konuşmayın demiştir bugüne kadar ama en çok kötü konuşmayı kadınların yanında kendisi yapıyor. Mustafa Kemale elife bağırdığı için üstüne atlardım diyor ümit karan nagihana bağırınca,adem yağmura boş boş konuşma diyince sesini çıkarmıyor. Turabi işine geldiği gibi davranan birisi ve ben onun bu sene kesinlikle şampiyon olmasını istemiyorum. Teşekürler.
Ebrar 9 ay önce
Alkışlar acun Ilıcalı ya
GAMZE 9 ay önce
ACUN BEY TURABİ HAKKINDA ÇOK DOĞRU KARAR VERDİNİZ CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM. KİMSE KİMSEYE KÜFÜR EDEMEZ KAFASINA GÖRE KURAL KOYAMAZ ORDAKİ HERKES BİR ANNENİN EVLADI, UMARIM SAYGISIZLIĞI ELE ALAN TURABİ ŞAMPİYON OLAMAZ.
Beste olgun 9 ay önce
Acun abi mukemmel konustun helal olsun binlerce kere sonunda adalet ve konusulmasi gerekenler konusuldu,o kadar dikkatli sectiniz ki..
Gül Se 9 ay önce
Helal olsun Acunn.. geç oldu fakat tepkini sonunda koydun. Teşekkürlerr..
Numan ALTUNTAŞ 9 ay önce
nagihanın davranışlarından bizde rahatsızız.
A.Göçmenoğlu 9 ay önce
Acun Beyin dediği gibi, oyuncular bu sene cesur davranmıyorlar.Hem taraflı konuşuyorlar,hemde güçllerinin yettiğine saldırıyorlar.Halbuki hakeden yerde saygını bozmadan konuşacaksın.Bunlar birde saygısız,yakışıksız davranıyorlar.
Qafarzade Şəhriyar 9 ay önce
Acun abi seni öpdüm ne yaman dedin.rn
ARSLAN UMUR ALTAN 9 ay önce
ADEMİN KONUŞMASI HİÇ TATMİN EDİCİ DEĞİİLDİ BU ÜNLÜLER BİR TÜRLÜ MAĞLUBİYETLERİ KABULLENEMİYOR VE SALDIRGANLAŞIP ÇİRKEFLEŞİYORLAR. BUNUN KARŞILIĞINI İKİNCİ SMS DE ÇOK KÖTÜ ALACAKLAR
Tülin uzun 9 ay önce
Helal olsun acuna kimseninin hakkını kimseye yedirmez , mazlumu savunur, suçluyu savurur, adaleti ise tartışılamaz.
Fidan Hasanova 9 ay önce
Helalolsun Acun Ilicali!!!!
ilaydaa 9 ay önce
tebrikler acun bey sizi bu seferde takdir ettim
Survivorrr 9 ay önce
Çok doğru ,bravo Acun Ilıcalı