Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Adem, Gönüllüler'le dertleşti: 'Değişik bir kişiliği var!'

Adem, Ünlüler takımında anlaşamadığı isimlerle ilgili Gönüllüler takımındaki arkadaşlarıyla konuştu. Adem özellikle Serhat'a yüklendi.
Video Tarihi: 24.04.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
BERKE ANIL32 2 yıl önce
OGEDAY DAN LAF ALAMAZSIN ADEM SERHATI KOTULEYEMEDIN DEDIKODUCU SENİ
Dilara Altın 2 yıl önce
Volkan, Adem, Tuğçe, Burçak, Sabriye işleri güçleri dedikodu.!!!!!! Konuşmam diyip 2 saniye sonra dedikoduya başlıyor adem hayret bir şey ya!
metehan 2 yıl önce
adem dertleşiyormuş..serhat dedikodu yapıyor oluyor adem serhatı orda kötü gösterince derleşiyor aferin ogedaya adada iyi bir insan sadece yarışmalarda agresif diyor ben sohbet ettim biraz diyor adem yoook diyor burda böyle yapıyor sonra geliyor böyle yapıyor ademmmmmmmmmmmmmmsen dedikoducunun önde gidenisin bence sen dürüst ol daha ne anlatacan ademmm
Sercan KAya 2 yıl önce
Çok fazla bir şey anlatmak istemeyen Adem e bak sen. Birleşme partisi dahil birleşme sonrası hemen sen ve 2 yandaşın her fırsatta gönüllülere gidip İlhan ı ve diğerlerini anlatırken neydi ? İlhan orada gönüllülere hoşgeldin demek için balık tutarken İlhan ın dedikodusunu yapıyordun bu adam böyle doyumsuz bilmem ne diye. Gördük biz onları Adem efendi!
serpil 2 yıl önce
Bu geceki survivor da erkeklerde dedikoducu Adem ve Volkan kadınlarda Tuğçe ve Burçak bu artık kesinleşti.
Survivorrrr 2 yıl önce
Adem gitmiş sessiz sessiz Furkan ın nesi var diye soruyo Ogeday dan laf almaya çalışıyor sinsi işi gücü fitne fesatlık pota benim umrumda dedi boşbulunup sonra çevirdi