Adem için bomba şampiyonluk yorumu! "En büyük engeli Sabriye"

Survivor Forum yorumcuları Adem ve Sabriye arasında yaşananları değerlendirirken Semih Öztürk, Sabriye'nin Adem'e zarar verdiğini söyledi.
Video Tarihi: 20.04.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 33
üye profil
uğur aksakal 8 ay önce
kardeşim sabriye gibi oyun kazanmayan kişiler tüm takıma zarar verir.nasıl ödül veya dokunulmazlık kazanacak.sabriye gitse adem için daha iyi.
bargiran kale 8 ay önce
ADEM bizim vizyonumuz üstelik güçlübir karakter parmağı kırık olduğu halde best ofa çıkıp oyun kazanan güçlü bir vizyondur adem sizler nasıl survivor seyrediyorsunuz şampiyon ADEM
adem şampiyon 8 ay önce
ADEMİ KÖTÜLEMEYİN BİZ ADEMİ CANDAN,GÖNÜLDEN SEVİYORSAK BIRAKMAYIZrnSABRİYE EVET ADEME YANLIŞ YAPTIRDI AMA BENCE ÇOK UYUMLULAR SABRİYE ZATEN ELENECEK BARİ ADADA KALDIĞI VAKTİ ZEHİR ETMEYİNrnADEMİ ŞAMPİYON YAPMAK İÇİN FİNALİ BEKLİYORUM ADEM ŞAMPİYON.
ahmet tosun 8 ay önce
metin özkaya sen survıvor izlemıyorsun sanırım yada izlediklerinin içinden seçip konuşuyorsun adem canla başla, her türlü dimdik durmasını biliyor ve yapılanlara karşı ne kadar adaletli ve centilmen bir sporcu olarak ekranların karşısında dimdik duruyor.
bu adam saçmalıyor 8 ay önce
burda sende algı operasyonu yapmışsın admı bır eksısı yok burda ademe oynuyor herkez çünki yarışmada kendilerine bir engel olacaklarını düşünüyolar admi ortadan karalayarak, potaya koyarak elemeye çıkarıyorlar oysa bilsinlerki burdan ademi gödermemek için elimden gelenin fazlasını yapıcam. Bir an önce şer dörtlüsünün dagılmasını diliyorum potaya girerek
batu karakaya 8 ay önce
sabriye olmasaydı ademin karakterini ademin nasıl biri olduğunu anlayamazdık şahsen ben ademi ilk başlarda bu kadar sevmiyordum ama sabriye ile birleşince daha çok sevdim...ademi şampiyon yapacak olan kişiler sabriye serhat ve ilhandır
sezer yıldırım 8 ay önce
şampıyon adem kılıccıdır
SEDEF 8 ay önce
iyiki bi algı oldu ve insanlar Ademi tanıdı biz zaten hazırcıyız gözümüze sokulanı görürüz.Başarı ayrıntıdadır bu yarışmada daha başarılı insanlar var özelliklede bayanlar.Bayanlarda o adada çok başarılar her şeye rağmen artık bir bayanın şampiyon olması gerek onlarında emeğini görelim.sema Elif Berna bu 3 lüden biri şampiyon olmalı.
adem ve sabriye 8 ay önce
çok boş konuşuyorsunuz adem ve sabriye biz fanları çok seviyoruz adem şampiyonnnnnnnnnnnnnn bu kadar net
nehir 8 ay önce
metin iyimi ..adem halkın çoğunluğunun desteklediği ve şampiyon olmasını istediği yarışmacıdır acun halkın sözüne saygılıdıt
Mert ali 8 ay önce
Sacmalama semih beyin kullan tavsiye ediyorum sana
Doğruya Doğru 8 ay önce
Herkes sabriyeye laf söylüyor ama o kız survivor tarihindeki en doğal yarışmacı ve performansı kötü ancak ondan kötüsüde var lütfen herkes yorum yaparken adaletli yorum yapsın.
NeyNey 8 ay önce
Sabriye Adem için bence bir engel değil sonuçta ikisi farklı karakterde ama onu zaman zaman aşağıya çektiği doğrudur. Mesela Sabriye Adem ile tartıştığında Adem'i yerici sözler söylüyor. Adalet terazisi kendine dedi, bayanlara bağırmam diyorsun en çok sen bağırıyorsun dedi ki Adem sadece Sabriye'ye bağırıyor o da kardeşi gibi gördüğünden. Adem'e karşı gösterilen balık tavrını takmayıp, benim sorunum yok deyip yiyebiliyor.
nilaygün 8 ay önce
sabriye şampiyon olsa adada kuduran hırsından çatlayacak olan çoook kişi var :)
Ayten 8 ay önce
Sabriyye bi gitsin artik.Bıktık.Adem Sabriyyenin yanında şampion olamaz....rn
Elife 8 ay önce
Artık bir bayan şampiyon olsun Ademi bayan yarışmacılarla kıyaslıyorum bir üstünlüğünü göremiyorum.oda çok zeki ve algı yapıyor şampiyon adam bi zağmet biraz daha başarılı olsun şampiyon kelimesine yakışsın.sema yada Berna şampiyon olmalı.
emk 8 ay önce
berna yarısmanın en basırılı kızı zaten demı :) :)
bizdik birt 8 ay önce
iyi ya her doğal yarışmacı sonuna kadar gitsin yesin bitirsin takımı performansa gerek yok o zaman
bozdok bort 8 ay önce
ya abi bak ben serhatcıyım ama adem çok iyi yarışmacı takıma faydalı çalışkan ada hayatında balık felan tutuyor çok faydalı isim en önemlisi performansı iyi ama bu sabriye gitsin takımı aşşaya çekiyor iyi denilecek hiç bi tarafı yok.her ağlayana prim vermeyin takım bitti artık şu sabriye yüzünden oyun felan kazanamaz bundan sonra.
B.K 8 ay önce
şahika çok oyun kazandırıyo ya zaten dimirn
Unknow 8 ay önce
Istediğiniz kadar Ademi eleştirin bu saatten sonra kimsenin fikri değişmez tüm kötü yorumlara inat şampiyon Adem
Bekir bolukbasi 8 ay önce
Ademe en buyuk zararı kendisi veriyor...yarisma boyunca hakaret ettigi sabriyeden baska dostu olmadi..etrafindaki insanlar ile anlasamayan biri herkesi kendine dusman goren biri....boyle biri olarak yasamak kotu bisey bence...karamsar kotu bir dünya
Melisa 8 ay önce
Muneccimmisin sen hayirdir hak yemeyin.sacma sapan seyler söyleyip algi yaptiginimi zannediyorsun
Murat kara 8 ay önce
Haklısın semih abi bende böyle düşüniyordum
Mehmet 8 ay önce
Hokloson somoh abooo ,boş boş konusun
Gönüllü 8 ay önce
En büyük şansı Sabriye yoksa nasıl madur edebiyatı yapacaktı
Adem 8 ay önce
Sabriye zaten elenecek ademin yolu uzun o finale gidecek sizde izlerseniz görürsünüz
Meltem 8 ay önce
Hayır Metin efendi, bu sefer iyiler kazanacak, bir kere de şu hayatta iyilik kazanacak, Adem şampiyon olacak, arkasındaki destek çok güçlü, algılayamamışsınız bunu. O desteği Sabriye'nin bilinçsiz davranışları bile bozamaz. İstediğiniz olmayacak!
Elif 8 ay önce
Adem yalan dolan sakatlıklara vurarak kendini, kölgeye cekiliyor. Kenarda dinlenerek, dokunmazlıkları alıp etraftakileri eleyip Kıbrısa doğru yükselim modunda. Kadınlar can cekişerek şavaşıyor, erkek sakatım diyor. Böyle şampiyon mu olur? Olamaz!!!
Ada 8 ay önce
Kötülemek için daha ne yaparım modundasınız, Adem 2 hafta hasta hasta oynadı, adem 2. tura çık adem best off'a çık dediklerini çabuk unutmuşsunuz, ilhan gibi yoruldum oynamam demedi, ben ogedayla oynadım(serhat) yenemem sen çık demedi, o yazdığınız cümleler serhata yakışan şeyler(yalan dolan), v.s , Adem Adamdır gerisi Teferruattır...
elnur 8 ay önce
adem sanpiyon
kesss 8 ay önce
Git isine be adam bos bos konusuyo
hus 8 ay önce
bu adam o 4 luyu tutuyor ademe karsı yemın edıyorum.rn

Sıradaki Video