Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Adem'in Ogeday'a olan kızgınlığı sürüyor!

Oyunda Ogeday'ın yaptığı harekete çok kızan Adem'in kızgınlığı adada da devam etti. Sabriye'de takım arkadaşı Adem'e destek verdi.
Video Tarihi: 07.06.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 8
üye profil
mehebbet 2 yıl önce
Adem 1 numara helal be
123456 2 yıl önce
sus adem sus konuştukça batıyorsun. :(
saliha uzunluk 2 yıl önce
SİZDE ÇOK KOMİK OLUYORSUNUZ :)))
Mete can 2 yıl önce
Ogeday In performansını kıskandığı için farklı yerlerden saldırmaya başladı.berna dan sonra geliyor performansı hala kendini en iyi zannediyor.o kadar kendini üstün görüyor ki hep o haklı o adam karşıdakiler çoluk çocuk.önce kendinin performansta zayıflığını kabul etmesi mütevazi olması lazım.oylar kapanınca ne olduğu ortaya çıktı.bu saatten sonra daha da agresif olacak.
metecan kardeş; 2 yıl önce
Ogedayın performansını kıskansa Adem şataşır. Ama Ademe sataşan o, sanırım onun oyunu düşük sanıyor, birde kendi takımı furkandan sonra konuştuya adem hakkında ogeday oradan gaz aldı. Yoksa mütevazılık açısından ogeday daha fakir mesela; parkurun en iyisi benim, bayrakta benden sayı kimse alamaz, bu çocuk 92' den beri atıyo,
rojda 2 yıl önce
Adem her zaman Ogedayı ovmüştür.Her zaman cok başarılı oldunu söylemiştir.Şimdiye kadar hiç kötü bir şey söylemedi onun hakkında.Genel olarak gönüllülerin Adem çekememezliği var.
ADALET 2 yıl önce
öyle ama anca düşünce geçiyor, parkuru zayıf atışı iyi
yanılıyorsun 2 yıl önce
aslen adem kıskanç sebebini ben ogeday bu parkurda benden hızlısı yok dediğinde ademin ancak sen ben düşünce beni geçersin demesi