Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Adem: "Sabriye burada finale kadar kalabilir"

Gönüllüler'de Adem, takım arkadaşı Sabriye'ye diğer yarışmacı arkadaşlarıyla konuştuklarını anlattı.
Video Tarihi: 23.02.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 9
üye profil
zeynep asil 2 yıl önce
sonuna kadar sabriye adem asksiniz
Swordsman 2 yıl önce
Sabriye'nin Havuç ve Pınar'la potaya çıkmasını çok istiyorum. Bu ikisini elediğinde yüzlerindeki o ifadeyi çok merak ediyorum.
koş azcık sabriye 2 yıl önce
Sabriye bu performansla finale giderse Survivor'ın benim gözümdeki itibarı zedelenir ve bu konuda tek böyle düşünenin de ben olmadığımı biliyorum.
Fatma karakas 2 yıl önce
Sabriye oraya pota kraliçesi olmaya gittiysen tebrikler kazandın ama survivor malesef.. Yarışmacılar açıklandığında favorim bu dedim ama ne performans ne konuşma yerlerde bazen inadına yürüdüğünü düşünüyorum izlerken insanlar tabiki takılır bu performansla gitmelisin benim gibi basta tutanlar ve yanındayız diyenler birgün hiçbirşey değişmediğini görecekler adem final bir espriydi öyle kalmalı finalde ilhan mansız ve adem kılıççı
Tugba oz 2 yıl önce
Adem neden sabriyeye bugun cok soguktu ? Hic bi oyundan sonra sarilmadi resmen gormemezlikten geldi
pota kraliçesi, parkur pekazesi 2 yıl önce
Bence Adem bile bıktı Sabriye'den artık, ben Sabriye'nin oyunlarını televizyondan izlerken bile buhranlar geçiriyorum. Çocuk da haklı napsın.
Fan Survivor 2 yıl önce
Bütün Karadeniz Sabriye'nin arkasındayız. Biz gerçek karadenizliler asla birbirimizi yalnız bırakmayız. Kimse orada Sabriyeyi ezemez.
sabriye deşifre 2 yıl önce
Kimse Sabriye'yi ezmiyor zaten, kendi başarısızlığını kabullenemediği için yoktan sorunlar var etti. Gruptan ayrılmasaydı kötü performansıyla hakkıyla elenmiş olacaktı, gruptan ayrılarak kendini mağdur konumuna sokup insanların desteği aldı. Sabriye'nin Survivor planlarının deşifresi...
Bir Dost 2 yıl önce
Yaw he he. Kızın oynadığı her oyunu büyük işkence ile izliyorum. Hız 0, yetenek 0, onu geçtim beceride 0. Takımın iyiliği için git bir an önce gitmesi lazım artık.