Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Adem verdiği Furkan kararının arkasında! "Sabriye için..."

Son konseyde eleme adayı olarak Furkan'ı çıkaran ve gitmesine sebep olan Adem verdiği kararın arkasında... Furkan ismini Sabriye istediği için söylediğini itiraf etti.
Video Tarihi: 31.05.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 17
üye profil
ADFC 2 yıl önce
hepsini bir bir eleyeceğiz merak etme ADAM !
Sercan Kaya 2 yıl önce
Sabriye üzerinden ne oy kastın be Adem. Kadınlara bağırılmaz edilmez diyip en çok bağıran sen. Anlamıyor muyuz en başında sırf bakın üstüne gittiler bunun ben korudum ben yaptım ben ettim demek için yaptığını? Sabriye içinmiş. Final koltuğunu da ver Sabriye ye o zaman çok hak ediyor ya....
sabriyeci sabriye 2 yıl önce
senin delikanliliginda bu kadarmis...Adem bir yanlis yaptiginda Ademi tutan fanlari aniden kayboluyorlar...bu goruntulerin altinda bir tane yorum goremedik ademseverler nerelerdesiniz...aslinda onlarda uyandi ama gururlarina yedirip cikamiyprlar..
ADEM FANI 2 yıl önce
ADEM ŞAMPİON OKADAR
Meral Akşahin 2 yıl önce
Dedikodu full time tabyy şampiyon yaparsnz
Kartal 2 yıl önce
Bu mudur bu halkın adaleti biri yan gelip yat her şeyi kazan diğeri en hızlı en çalışkan yarışmacı gönder gitsin. Hadi canım sizde bir dahada seyretmem.
gül 2 yıl önce
Bu da sabriye üzerinden magduru oyunyor sürekli biz 2 gariban falan bildiğin resmen adam orda gözümüze baka baka oynuyor millet te yiyor, yazıklar olsun inş. sen kazanmazsın ama olurda o koltuga oturursan lütfen kalk ve yerini sabriyeye ver madem bu kadar düşkünsün.
züleyha 2 yıl önce
Ademcim halk senin içinde bir karar verdi keşke bilebilsen :((
Ömer Özçelik 2 yıl önce
Çokk değiştin çokk yakışmıyor sana.
Survivor fanatiği 2 yıl önce
Furkanı yazabilirdiniz. Ona itiraz yok. Bir sözün vardı ilk dokunulmazlığı aldığında Serhatı yazacaktın Anadolu Erkeği (???). Kendine yazık ettin. Anadolu erkeği zayıfları vurmaz ve en önemli kriter sözünden geri dönmez.
ali gökhan 2 yıl önce
adem hiç bir zaman ilk dokunulmazlığı alınca serhati yazicam demedi kafanızdan uydurmayın onu sedata dedi hatta serhat da ademe dedi ama adem serhata öyle bişey demedi sadece hodri meydan öyle olmaz benimle birlikte potaya girmekle olur dedi. ademi kötüleyecez diye nereden gireceğinizi şaşırıyosunuz işinize gelince adem anadolu erkeği işinize gelmeyince bu anadolu erkegi falan değil dersiniz. ademin oylarından çok korktuğunuz için kiskaniyosunuz farkındayız :)
Elif LaRosa 2 yıl önce
Sen tabii ki Sabriye'nin kararina uyacaksin Adem. Onun kuklasi degil misin? Surviviora ona dadilik yapmak icin gelmedin mi? Aferin, ne adammisin!
Elif LaRosa 2 yıl önce
Adem su sevgili Sabriye'n sayesinde senin de sesini duymaya tahammul edemiyorum. Insallah sampiyon filan olamazsin. Dedikodu yapmiyorum, kimsenin arkasindan konusmuyorum diyorsun da bizim duyduklarimiz ne? Ne cenen duruyor ne de surekli ayni konulari evirip cevirip uzatmaktan geri kaliyorsun.
lilikraus 2 yıl önce
yazık oldu furkana
Muzo güler 2 yıl önce
Adem sabriye ordan gitmeliydi insanlar nasıl size oy yolluyor orda kalması gereken insanlar kalmalı performansı olmayan insan gitmeli orda herkes kendini koruyabilir sizin sabriyeyi korumanıza gerek yok prası koruma yeri degil yarış yeri çok büyük haksızlık yarışan koşan insanı kolluycaksın ğarkurlarda yürüyerek gideni degil
Cavid azeri 2 yıl önce
Seni sevmiyen olsun
fırsatçı 2 yıl önce
sende kaybettin sana bundan sonra oy yok elenir gidersin en kısa zamanda