Anıl, Ogeday'ın kendisine bağırmasından rahatsız olmuş!

  Ödül oyununda Ogeday'ın kendisine kenardan yüksek sesle tartışmasından rahatsız olan Anıl, düşüncelerini akşam arkadaşlarıyla paylaştı.

  Video Yorumları (5)

  500
  • Adem
   6 ay önce
   Sabriyenin orada bedavadan ödül kazanması gönüllüleri ne ilgilendiriyor onlar mı o takımda koşturuyor. Hem aşağıladıkları Sabriye bile genelde Berna'ya karşı oyun alıyor. Madem Sabriye o kadar kötü onların oyunu daha rahat almaları gerekmez miydi? Kendi başarısızlıklarını Sabriyeye yüklemesinler. Kendi oyunlarına konsantre olsunlar.
  • ALAATTİN KAÇAR
   6 ay önce
   Anıl anca adada survı ile keyif yapsın mağra araştırsın söğüt gölgesinde tatil yapsın zaten başka bir şeyede yaramıyor berna ise smslerle survıvor şampi,yonu olacak ne oldu tuğçeyi eledinizde ey gönüllüler elinizi vicadanınıza koyun sabriyeye bahane veriyorsunuz sabriye oyunlarda çıkışını artırdı oyun alıyor oyun sabriyedki bir umut bir mücadele bernada ne gezer...
  • Sebahattin bulut
   6 ay önce
   Anıl çok hızlı ama beceriyok oge haklırn
  • Demeter
   6 ay önce
   Gönüllüler yorumuna katılıyorum.rnÖdül kazanmak istiyorsanız zayıfları gönderecektiniz.rnBu Berna'yı Panaroma da vb Kıbrıs adayı, gerçek??? bir Survivor olarak gösteriyorlar.rnNedir bu. rnTiyatrocu mu olmak...Survivor mı olmak!!!!
  • Gönüllüler
   6 ay önce
   Haddini bilmiyor ne demek çocuk sana taktik veriyor beceriksizliğin yüzünden atamadığını gördükçe. 1 potadan çıktın havalara girdin, sen haddini bilmedikçe biz bildireceğiz merak etme. İyice itici olmaya başladın. Hıı bir de Elif Hanımefendi Tuğçe'yi potaya çıkarmadan önce düşünecektiniz. Şimdi 3'te 0 yapan Sabriye'den bile oyun alamayan Berna'yla yenilgilere doymayın. Müstehak size.

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin