Anıl ve Burçak'ın dev yüzleşmesi! "Senden beklemiyordum"

  Dokunulmazlık kolyesini kazanan Anıl'ın Burçak'ı potaya çıkarması genç yarışmacıda şok etkisi yarattı. Aradan biraz zaman geçtikten sonra Anıl ve Burçak yüzleşti.

  Video Yorumları (7)

  500
  • BUTTERFLY
   6 ay önce
   Burçak ne kadar performans sergiliyor ki potaya Elif'i koyardık diyebiliyor? Performansı iyi olan Elif'i yazabiliyorsan seni potaya koyanlara da laf etmeyeceksin.
  • Doğrucudavut
   6 ay önce
   Orası canım arkadaşım yarışması değil Burçak! Orası Survivor.Bir de diyorsunuzki bir hafta daha kalabilmek için beni yazıyorsun..Ne malum bir haftadan fazla kalmayacağı
  • saliha çam
   6 ay önce
   kavgada belli olurmuş kişilik!!! al işte cici güzel kızların yaptıkları..düşman başına vermesin rabbim böyle lerini..
  • mert yıldırım
   6 ay önce
   burçak gibi performansı düşük yarışmacının yazılması nasıl bu kadar olay oldu. zaten birinci yada ikinci haftadan elenmesi gerekti.
  • Mustafa
   6 ay önce
   Anıl neyin açıklamasını yapıyorsun hareketini takdir ettim . Şimdi kızlardan korkuyosun resmen rezil oluyorsun
  • Elif LaRosa
   6 ay önce
   Sinsi Burcak Anil'in ne yapmasini bekliyordu? Kendisini korumasa miydi Anil? Seni mi korumasi gerekiyordu Burcak? Haa unuttum, sen super bir yarismacisin ya, gitmemen gerekiyor. Insallah sen gidersin Burcak. en azindan Anil senin gibi sinsi degil. Perfomansini arttirmak simdi mi aklina geldi? Ne bekliyordun? Anil en dogrusunu yapti.
  • Ilhanci
   6 ay önce
   bu nebicim hesap sormak ya. yazarsa yazsin sana ne. burcak okadar cirkin birisiki. ona bakinca sinir oluyorum. dedikodu yapmaktan baska hic birsey yapmiyor zaten. gitmesi lazim!

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin