Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Anıl ve Burçak'ın dev yüzleşmesi! "Senden beklemiyordum"

Dokunulmazlık kolyesini kazanan Anıl'ın Burçak'ı potaya çıkarması genç yarışmacıda şok etkisi yarattı. Aradan biraz zaman geçtikten sonra Anıl ve Burçak yüzleşti.

Video Tarihi: 01.05.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 7
üye profil
BUTTERFLY 2 yıl önce
Burçak ne kadar performans sergiliyor ki potaya Elif'i koyardık diyebiliyor? Performansı iyi olan Elif'i yazabiliyorsan seni potaya koyanlara da laf etmeyeceksin.
Doğrucudavut 2 yıl önce
Orası canım arkadaşım yarışması değil Burçak! Orası Survivor.Bir de diyorsunuzki bir hafta daha kalabilmek için beni yazıyorsun..Ne malum bir haftadan fazla kalmayacağı
saliha çam 2 yıl önce
kavgada belli olurmuş kişilik!!! al işte cici güzel kızların yaptıkları..düşman başına vermesin rabbim böyle lerini..
mert yıldırım 2 yıl önce
burçak gibi performansı düşük yarışmacının yazılması nasıl bu kadar olay oldu. zaten birinci yada ikinci haftadan elenmesi gerekti.
Mustafa 2 yıl önce
Anıl neyin açıklamasını yapıyorsun hareketini takdir ettim . Şimdi kızlardan korkuyosun resmen rezil oluyorsun
Elif LaRosa 2 yıl önce
Sinsi Burcak Anil'in ne yapmasini bekliyordu? Kendisini korumasa miydi Anil? Seni mi korumasi gerekiyordu Burcak? Haa unuttum, sen super bir yarismacisin ya, gitmemen gerekiyor. Insallah sen gidersin Burcak. en azindan Anil senin gibi sinsi degil. Perfomansini arttirmak simdi mi aklina geldi? Ne bekliyordun? Anil en dogrusunu yapti.
Ilhanci 2 yıl önce
bu nebicim hesap sormak ya. yazarsa yazsin sana ne. burcak okadar cirkin birisiki. ona bakinca sinir oluyorum. dedikodu yapmaktan baska hic birsey yapmiyor zaten. gitmesi lazim!