Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Atakan'dan o isimlere ağır eleştiri: 'İşbirliği yapıyorlar!'

Atakan son dönemde Semih ve Nagihan'ın yakınlaşmasını eleştirdi. Naghan'in fikir olarak Semih'e yakınlaştığını söyleyen Atakan, Nagihan'ın sözlerinde Semih'in izlerinin bulunduğunu söyledi.
Video Tarihi: 10.06.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
altunok gökhan 3 yıl önce
Su semih Ve nagihanin yüzünden bakmiycam artik. Bukadar fesat Ve bencil insanlar olamaz. Bare nagihan puan aliyorda konusuyor . Ya semih
fadime yıldız 3 yıl önce
oğlum yarışma bitecek sen hala laf üretme peşindesin ütopyadada çalışmadan yarışmacılar ile hep kavga ettin sonu hüsran oldu amacın nedir biraz oyna ondan sonra konuş sen orda git cem yılmazla oyna başka birşey yapaman sevgilin ile bile kavga ettin ne derseniz diyin nagihan iyi yarışmacı olabilir ama kıskanç kaprisli galiba bu yarışma son atımlık barutu ama para için bu kadar olmaz
ahmet 3 yıl önce
atakanın önceki işbirlikleri ve şimdiki işbirliğine ne demeli. Ama pardon, o şampiyon avatar olduğu için ona işbirliğide ,herşeyde serbest, Semihe yasak unutmuşum.
leyla aksr 3 yıl önce
Yunus ile işbirliği yapıp nagihan ve semih üzerine oynadiginizin farkındayız atakan
Furkan Can 3 yıl önce
Mütevazi Nagihan hahaha!
Deniz ATASOY 3 yıl önce
Yalancılar birliği ile doğrular birliği bildiğin savaşmakta. Evet Yunus Günçe belki yarışmalarda başarılı olmayabilir, herhangi bir spor geçmişi veya parkur geçmişi olmayan bir kişinin çok üst düzey bir başarı beklentisi içerisinde değiliz, ama şu çok iyi biliniyor ki YUNUS GÜNÇE bu sezon ADADA eğriye EĞRİ doğruya DOĞRU diyen karakterist yapısından dolayı, şampiyon olmasa da insanlığı ile bizlere güzel bir ÖRNEK olmakta.