Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Berna ağlayarak itiraf etti! "Benim yüzümden..."

Dokunulmazlık oyununda mağlup düşen Gönüllüler'de Berna, oyunu kendisinin yüzünden kaybettiklerini itiraf etti. Berna'nın gözyaşları döktüğü ise dikkatlerden kaçmadı.
Video Tarihi: 11.06.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 8
üye profil
derya 11 ay önce
Berna bireysele dönünce görecek dünyanın kaç bucak olduğunu :)
Bugra BEY 11 ay önce
Bireyseli almasi onun basarili bir yarismaci oldugunu kanitliyor .rnOrdaki butun yarismacilar kabiliyetli en kotu denen sabriye bile atislarda aradaki farki kapatip kazaniyor .rnrnBerna her turlu maclarda caba sarfediyor yenildi diye kiziyorsunuz anliyorum ama yarin surekli kazanmaya basladiginda tavriniz degisecek mi merak ediyorum .
Can 11 ay önce
Gözyaşı falan akmıyor, zorluyor ama olmuyor.
Selin İnan 11 ay önce
Yalnız Berna'nın şöyle bir sorunu var: İlerisini düşünemiyor. Madem hak yemek istemiyorsun neden takım arkadaşların ile kavga ediyorsun. Neden her seferinde bireyseli alıyorsun. Bireyselde gösterdiğin çabayı oyunda kulanıpda 1 oyun alabilseydin hiç kafanı bükmek sorunda kalmasdın. Seni numaracı. Amaçı Elif'i yenip ada'daki tek kız kalmak. Çünkü Elif'in altında eziliyor.
Ayhan0629 11 ay önce
Ağlıyorsam bireysel almayacaksın rnDiğerlerinin hakkını vereceksin rnBerna=sabriye fark yokrnIkisi bir arada kendi takımlarını aşağı çekiyor rn
Yemiyoruz 11 ay önce
Sıkıldık şu kızın numaralarından. 5 dk önce Elif'e benim yüzümden mi kaybettik diye bağırıyor, sonra ağlama rollerinde.
Elif LaRosa 11 ay önce
Bireysel dokunulmazlikta masallah canla basla mucadele ediyorsun Berna, Bir gidemedin. Al Sabriye ve Adem'i de git artik.
Survivor izleyicisi 11 ay önce
En iyi yaptığı şey survivor'da adalet istiyorum artık.