Berna atışlarda şov yaptı! "Ben böyle bir şey görmedim"

  Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Sema ile karşılaşan Berna, başarılı atışlarıyla rakibinden sayıyı almasını bildi.

  Video Yorumları (6)

  500
  • Sercan Kaya
   5 ay önce
   Bunun performans yarışması olmadığını dile getirenler var gülmekten öldüm. Neden performans sıralaması var? Neden bugüne kadar ` ın altında performans sergileyen biri şampiyon olmadı? Neden parkur var ??? Performansı yüksek olan yarışmacılar arasından 1. çıkar. Yani Sema Ogeday Serhat ve İlhan şampiyonluğu hak edenlerdir. Yürüyerek parkur bitiren ya da puzzle çözemeyen tek sembol dahi göremeyenler değil!!!!!!! Bu kadar hak yemeyin!
  • bernam
   5 ay önce
   aferin bernamrn
  • kendini dusunen Berna
   5 ay önce
   Berna sadece kendi icin savasiyor elenen keske berna olsaydi
  • hasbi
   5 ay önce
   parkurlarda koşmak, zıplamak, atlamak, olimpiyat yarışmış biri için kolaydır. survivor sadece parkur performansı olsaydı oylamaya ne gerek var rn semayı direk birinci yapsınlar ama survıvor bir realiti sow sa kimse BERNANIN hakkını yemesin.
   • Sercan Kaya
    5 ay önce
    hahhah çok güldüm neden performans sıralaması var ? Neden bugüne kadar hiç ` performansın altında bir yarışmacı 1. olmadı? yada herşeyi geçin neden parkur var? Dalga mı geçiyorsunuz insanlarla bu kadar hak yemek neden? Performansı yüksek olanlardan 1. çıkar Sema Ogeday Serhat İlhan da şampiyonluğun en büyük adaylarıdır bu yüzden....
  • Ali
   5 ay önce
   bernanın dünkü 10 puanını da performans listesine ekleyin tabiki bugünkü 12 puanı da

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin