Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Berna atışlarda şov yaptı! "Ben böyle bir şey görmedim"

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Sema ile karşılaşan Berna, başarılı atışlarıyla rakibinden sayıyı almasını bildi.
Video Tarihi: 12.06.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
Sercan Kaya 2 yıl önce
Bunun performans yarışması olmadığını dile getirenler var gülmekten öldüm. Neden performans sıralaması var? Neden bugüne kadar ` ın altında performans sergileyen biri şampiyon olmadı? Neden parkur var ??? Performansı yüksek olan yarışmacılar arasından 1. çıkar. Yani Sema Ogeday Serhat ve İlhan şampiyonluğu hak edenlerdir. Yürüyerek parkur bitiren ya da puzzle çözemeyen tek sembol dahi göremeyenler değil!!!!!!! Bu kadar hak yemeyin!
bernam 2 yıl önce
aferin bernamrn
kendini dusunen Berna 2 yıl önce
Berna sadece kendi icin savasiyor elenen keske berna olsaydi
hasbi 2 yıl önce
parkurlarda koşmak, zıplamak, atlamak, olimpiyat yarışmış biri için kolaydır. survivor sadece parkur performansı olsaydı oylamaya ne gerek var rn semayı direk birinci yapsınlar ama survıvor bir realiti sow sa kimse BERNANIN hakkını yemesin.
Sercan Kaya 2 yıl önce
hahhah çok güldüm neden performans sıralaması var ? Neden bugüne kadar hiç ` performansın altında bir yarışmacı 1. olmadı? yada herşeyi geçin neden parkur var? Dalga mı geçiyorsunuz insanlarla bu kadar hak yemek neden? Performansı yüksek olanlardan 1. çıkar Sema Ogeday Serhat İlhan da şampiyonluğun en büyük adaylarıdır bu yüzden....
Ali 2 yıl önce
bernanın dünkü 10 puanını da performans listesine ekleyin tabiki bugünkü 12 puanı da