Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Birsen'den All Star takımına tepki! "Siz kendinizi görmüyorsunuz"

İletişim ödül oyununun ardından seremonide Ümit Karan'ın sözlerine cevap veren Birsen, oyunlar sırasında kendisine söylenen sözlerden duyduğu şikayeti dile getirdi.
Video Tarihi: 02.03.2018
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 7
üye profil
Hazar 10 ay önce
Erkeklere yapıb, sonradan aksini söylemek yakışmıyor, hele bi de gün gibi ortada olan videolar varken. Yapmayın bunu, beyler. Size yakışmıyor!
Hazar 10 ay önce
İyi ki, videolar var, sohbetin tam anında izleyicilere net şekilde hatırlatılıyor. Ademin cabalamasına gerek yok, videoda her şey apaçık. İnsan yapdıgını "Yapmışım!" demege cüret etmeli, aksi takdirde korak ve yalançı karaktersizligini meydana koymuş olur. rn
mustafa taşdemir 10 ay önce
birsen herkes bağırıyor senin takımındakilerde bağıyor
zeki aydemir 10 ay önce
birsen baci seni seviyorum ama ademi karistirma
Emine 10 ay önce
Ümit Karan karşı takımla kendi takımlarını kıyaslayıp biz daha mütevaziyiz dedi, doğru söyledi. Eğer mütevazıyız demiş olsaydı doğru olmayacaktı. Çünkü farkları yok.
Abarti ... 10 ay önce
Birsen cok abartiyor, ön plana cikmak istiyor, neyse bakalim nerelere varacak..
onur onur 10 ay önce
birsen haklı. ümit karşı takımın sevincine laf söylüyor ama kedinlerinin yaptıgı söylediği şeyleri görmüyo herhalde. hiçte mütevazi değil ünlüler ümit boşuna diyor mütevaziyiz diye. ayrıca ademin sahranın dediklerini tekrar gösterimde duyduk. bu sene bu şekilde tartışma esnasında kısa videolarla tekrar gösterimler iyi olmuş. yalanlar ortaya cıkar bu sayede izlemeyen kaçıranlar için