Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Canlı yayında çok açık konuştu! "Semih'i başlarda çok itici buluyordum..."

Survivor Panorama programının konuğu olan eski Survivor yarışmacılarından Müge Uzel, bu sezon Survivor'a damga vuran isimlerden biri olan Semih hakkındaki düşüncelerini canlı yayında paylaştı.
Video Tarihi: 09.06.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 5
üye profil
feriha 2 yıl önce
Semih bişey yaptığında dünyanın en kötü insanı ama serkay atakan efecan yaptığında ada şartları zor, onlar dolmuş, semih kaos yaratmış falan gibi şeyler söylüyorlar.. semih aynı adada aynı zorlukları yaşamıyor mu? Onlar kaos yaratıp antisemihçilerin oylarının peşinden koşmuyorlar mı? Semih insan değil mi onunda patlama anları olmuyor mu?
Feryat avcı 2 yıl önce
Eğer dünyada insanlar Semih gibi insanların elinde olsaydı vah o insanlığın haline. Ona akıllı diyenlere şaşıyorum. Bana kalırsa akıllı değil, sempatik değil, Survivor ise hiç değil. Eğer Kıbrıs'a giderse ben de İngiltere'ye kraliçe olabilirim.
Derya Subaşı 2 yıl önce
Herkes devam etsin Semih i kötülemeye, siz Semih i kötüledikçe, şampiyon olma şansı artıyor.Semih i kendi elinizle şampiyon yapacaksınız.Acun Bey,2016 yılı Survivor Şampiyonu Semih dediğinde çok üzülürsünüz.Yeter artık yapmayın bu yanlışı.
sedef 2 yıl önce
MÜGE HANIM' SEMIH ZATEN ŞIMDI BILE İTICI DAVRANIYOR
saziye nurseli beyazıt 2 yıl önce
eeeeee kız haklı bnde atakanı tutuyorum mesala bende onu sampiyın görüyorum smihten ibodan nefret ediyorum semih zaten nefret diyorum ıyy am atakan seviyorum