Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ceza oyunu nefesleri kesti!

Ünlüler ve Gönüllüler takımları ceza oyununda karşı karşıya geldi. Peki kazanan taraf hangi takım oldu?
Video Tarihi: 31.03.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 8
üye profil
tuncay demir 1 yıl önce
muhtesem 4 lüyü çekemeyen 4 lüye bak adem pınar fesat blendir karıştırıcı dedıkoducu dıer 2 si becerıksız para versen topluyamazsın bi araya:)
tuncay demir 1 yıl önce
adanın 2 tehlıkelısı adem ve en önce pınardır içleri fesatlık dolu bunu halkta anlıyacak pınar ılk potada istanbulu boylar zaten yuzlerıne söleyemez ama arkalarından roportajda ağzı hiç durmaz ademınde gercek yuzu çıkıyo ortaya
Ahmet Sönmez 1 yıl önce
Adem hasta olduğu zamanlar dışında takımı her zaman sırtında taşıdı. Tek başına kazandırdığı oyunlar çok fazla ilk günden beri. Bu da onlardan birisi oldu ve yıldızlaştı. Sen şampiyon olacaksın ilk insan Adem.
hakan bayrakolu 1 yıl önce
arkadaslar kim kazandirnrn
ulvu 1 yıl önce
adem kılıccı sampıyonnnrn
Ademmm 1 yıl önce
Adem parkurları yaralı dizlerine rağmen yaktın bee müthiştin sen herzaman oynuyorsun hiç bir zaman oyundan kaçmadın İlhan gibi seçmedin ya da Ogeday gibi parkurdan korkup kaçmadın buna rağmen oyun sonu sana söz hakkı bile verilmedi seni algılarla düşürmeye çalışıyorlar ama halk bu oyunu bozar.
AntiOgdeay 1 yıl önce
Neden sürekli Adem yarışıyor İlhan yaşını bahane edip benden bu kadar diyor yaşlıysa neden geldi? Adem hep güçlü rakiplerle yarışıyor bu yüzden de inşallah şampiyon olacak en çok Adem hak ediyor.
tuncay demir 1 yıl önce
bide şahika gitse takım taş olacakta kadınlar matinasına gelmiş masallah