Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Dokunulmazlık oyununda Berna-Sema gerginliği!

Dokunulmazlık oyununda Berna ve Sema arasında hem oyun başlarken hem de oyun bittikten sonra tartışmalar yaşandı.

Video Tarihi: 10.06.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 10
üye profil
sema 2 yıl önce
allah aşkına bernayı bir daha ne survivorda nede televizyonlarda görmek istemiyoruz lütfennn
Elif LaRosa 2 yıl önce
Berna, bir camur atmaya calistigin kisiye bir de kendine bak. Daha gecenlerde 'bana ancak Sema laf soyleyebilir' diyordun. Sema kiiim sen kiiim. Sema'dan peformans ve insanlik ogren biraz. Dort dortluk bir yarismaci Sema. Her yonden cok cok iyi.
Nokta. 2 yıl önce
Sema bu konuda haklısın ama takım ile ilgi bazı şeyleri karşı takıma gidip dedikodu yapmam bir ihanetti bence bu da senin karakterin, Serhatta aynı şeyi yaptı eee birbirinizi tamamlıyorsunuz. Performansınız ne kadar iyi olursa olsun Şampiyonluğu bu sebeplerden dolayı haketmiyorsunuz, Sorvivor önce karakter sonra performanstır nokta.
Antisema 2 yıl önce
Sema ya iyi oldu bence! Ne olursa olsun İnsan takım arkadaşını berna ya da elife satmamalıydı! Onlarla bir olup takım arkadası hakkında konusmamalıydı! Karakterınden şuphe duyuyorum Sema!
Ogeday 2 yıl önce
Ben gonululer takimini hep tutuyordum fakat berna yuzunden sorvayvirdan hakaten sogudum kazanmasin olur dogal cunku becerin yok egon yuksek bari karsindaki insanlara saygili ol sende kultur negezer almanlarda kulturmu var waaaw
Lale Toprak 2 yıl önce
Berna'ya hiç yakıştıramadım. Sema kötü bir şey demediği halde bu kadar ağır laflar etmesi çok yanlıştı. O herkese istediğini söylesin ama ona laf söylenmesin istiyor. Bu performansla kendini neden herkesten bu kadar üstün görüyorsa..Şaka gibi.
Ayhan 0629 2 yıl önce
Berna semanın rakibi değilrnDüşmanı bile olamaz rnrn
ali nadir 2 yıl önce
berna yüzünden yarışmadan soğudum resmen
Elif LaRosa 2 yıl önce
Aslinda Berna sen Sabriye gibisin. Tek fark senin kultur duzeyin Sabriye'ninkinden daha yuksek. Ve kendine daha cok guveniyorsun.
Sema fan 2 yıl önce
Berna cok sacmaladi burda, anlasamayan eltiler gibi konunun ne oldugunu bile bilmeyen hararetli bir seyler konusuluyorsa benden bahsediyorlardir deyip daldi