Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Dokunulmazlık oyununun ilk turunu Ünlüler kazandı!

Survivor 2017'de Ünlüler ve Günüllüler takımları yarışmacıları dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. Oyunu kazanan takım Ünlüler oldu.
Video Tarihi: 25.02.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 5
üye profil
Samet 2 yıl önce
Ünlüleri destekleyenler lütfen sabriyeyi eleyin ekran başında çıldırıyoruz
Mittiri 2 yıl önce
final oyununda sağ kol dışarda yarışan gönüllüler momentum nedeniyle bariz şekilde avantajlıydı. Ünlülere haksızlık yapıldı.
Mittiri 2 yıl önce
sağ kol dışarda yarışanlar avantajlı olduğu için özellikle final oyununda sağ kol dışarda yarışan grup yani gönüllüler bariz avantajlıydı, ünlülere yazık oldu. Adil oyunların seçilmesi önemli.
oğuz şengül 2 yıl önce
şu sabriye nezaman elenicek artık migdem bualndı vallahi bu kadın nasıl dünya şampiyonu oldu allah askına ne denge var ne güç var ne konsantre var allahım yarabbim kimse dışlamıyorda yalan söylemeyinde artık hemşericilikte yapmayın arkadasım survivor için vasaaat vasaaat vasaaat elensin artık yeter ya takıma zarar çok sinir bozmaya basladı artık digerlerin hakkı yeniyor
Nuray sert 2 yıl önce
Lütfen sabriyeyi eleyin lütfen ünlülere zarar veriyor herkes anlatıyor anlamıyorum ne diye gelmiş hala kalmak istiyor survıvor ne olduğunu anlamamış yeter ekran başında çıldırıyoruz elensin artık yazık herkes elinden geleni yapıyor