Dokunulmazlık oyununun ilk turunu Ünlüler kazandı!

  Survivor 2017'de Ünlüler ve Günüllüler takımları yarışmacıları dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. Oyunu kazanan takım Ünlüler oldu.

  Video Yorumları (5)

  500
  • Samet
   9 ay önce
   Ünlüleri destekleyenler lütfen sabriyeyi eleyin ekran başında çıldırıyoruz
  • Mittiri
   9 ay önce
   final oyununda sağ kol dışarda yarışan gönüllüler momentum nedeniyle bariz şekilde avantajlıydı. Ünlülere haksızlık yapıldı.
  • Mittiri
   9 ay önce
   sağ kol dışarda yarışanlar avantajlı olduğu için özellikle final oyununda sağ kol dışarda yarışan grup yani gönüllüler bariz avantajlıydı, ünlülere yazık oldu. Adil oyunların seçilmesi önemli.
  • oğuz şengül
   9 ay önce
   şu sabriye nezaman elenicek artık migdem bualndı vallahi bu kadın nasıl dünya şampiyonu oldu allah askına ne denge var ne güç var ne konsantre var allahım yarabbim kimse dışlamıyorda yalan söylemeyinde artık hemşericilikte yapmayın arkadasım survivor için vasaaat vasaaat vasaaat elensin artık yeter ya takıma zarar çok sinir bozmaya basladı artık digerlerin hakkı yeniyor
  • Nuray sert
   9 ay önce
   Lütfen sabriyeyi eleyin lütfen ünlülere zarar veriyor herkes anlatıyor anlamıyorum ne diye gelmiş hala kalmak istiyor survıvor ne olduğunu anlamamış yeter ekran başında çıldırıyoruz elensin artık yazık herkes elinden geleni yapıyor

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin