Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Eleme adayları ada konseyinde neler söyledi?

Survivor 2017'de haftanın iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımında, eleme adayları konseyde sırasıyla söz aldı.
Video Tarihi: 15.05.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
gökel 2 yıl önce
gökhan ve elif fanıyım bernanın ve elifin elenmesini istemem takımın menfaati için volkan kalsın ne kadar nefret etsem de inşallah anıl gider...
bayido 2 yıl önce
bernaya oy verenler elini vicdanına koyup versinler düşünsünler.berna orada kaldığı sürece gönüllürin hakkını yiyor..gitme sırasıyla rn1.bernarn2.gökhanrn3.anılrn4.elifrnogedayla volkanda finalern
A.Göçmen 2 yıl önce
Volkan anlattıkların doğrudur, üzücüdür.Ama bak oradan bu noktaya gelmişsin.Şükret.Ayrıca bunları kullanma, Surviorda ağlamalarla puan toplanmıyor.Perfonmansta yeterli değil, onu tamamlayan dürüst davranışlar lazım.
Ferit Yc 2 yıl önce
Volkan ne konusuyosun sen Allahini seversen yav..evet dogrudur hayattan bahsettigin gibi tokatlar yemissin fakat sonucunda kendine herkese kurnaz olacam, arkalarindan laflar cevirecem, diye karar almissin ve daha fazlasini survivorda yaptin..burda soylemek istemiyorum ama karakterini survivordan sonra gozden gecirmelisin volkan buda bi tokat olmali senn icin! Hakkinda hayirlisi olsun!
pelin ser 2 yıl önce
Riskin yüksek olduğu potalarda adayların kendilerini ifade etme isteğini anlıyorum. Ama çok özellerini (özel olması gereken acılarını, zorluklarını) ulu orta anlatmalarını da maneviyata vurgu yapmalarını da doğru bulmuyorum. Bunları yaşayan ama anlatmayanların hayatı güllük gülistanlık mı şimdi? Maneviyat bahsi açmayanlar ruhsuz vicdansız mı? Bileğinin hakkıyla mücadele edenlere, ada yaşantısında hata yapsa da düzeltmeye çalışanlara yazık oluyor.
Aylin oguz 2 yıl önce
Volkan kalsin