Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Elenen ismin son sözleri ne oldu: ''Benim hayatımda böyle kötü insanlar yok!'

Survivor 2016'da adaya veda eden Yılmaz Morgül neler söyledi?
Video Tarihi: 06.04.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 39
üye profil
gülşen ateş 3 yıl önce
atakan içten pazarlıklı bir insan kendini bişey zannediyor
8888 3 yıl önce
ünlülerden nagihan, gönüllülerden semih ve Gizem Kerimoğlu adadan üçüde gönderilmeli, dava arkadaşını, yol arkadaşını, takım arkadaşını yolda bulduklarına değişenlerden ve hainlik yapanlardan kimseye fayda gelmez, bu tipler kendi menfaati ve kendi egosu için herkese aynı yanlışı yapmaya müsayittir. survivor demek sadece koşmak,yarışmak değil, hele nagihan nekadar basit yalan koruşuyor, çelişkili konuşuyor, zaten bu yüzden sms birincisi olamıyor.
karaman ailesi 3 yıl önce
arkadaşlar acunun bu yıl ki survıvor mukemmel kadro ya çok egleniyorum izlerken ve zaten tartışmasız bu yılın şampiyonu eglencelı olan zafer :)))
susanna kenda 3 yıl önce
en nihayet adadan gitti fazla bile kaldı cok sinir bir şey
SELİN KILIÇOĞLU 3 yıl önce
YILMAZ MORGÜL HASTA,CİLT KANSERİ.BİR DE ADAMIN SAKALLARI ÇIKMIYORMUŞ DALGA GEÇİYORSUNUZ.HASTA OLDUĞUNDAN TIRAŞ OLMASINA İZİN VERİLİYORMUŞ.YAZIK YA YAZIK ATAKANIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRECEKSİNİZ VE BİRLEŞME OLUNCA BÜTÜN ATAKAN FANLARI TARAF DEGİŞTİRECEK.
azad şirin 3 yıl önce
semih reise bulaşmayın toprağım o benim Osmanlı başkenti altı evliya üstü eşkıya can bursam semih reise can kurban
leyla 3 yıl önce
atakan seninleyiz...
Tuğba Aygün 3 yıl önce
yılmaz Morgül çok iyi bir insan.Yılmaz beyi bu hale getiren Atakan ve sığınmacılarının yaptığı alaycı muamele, hep alay ettiler.hiç saygılı davrandılar mı?Yılmaz Morgül yaptığı yardımları söylüyor,insanları yardıma teşvik etmek için bunu yapıyor.zamanında çok yokluk görmüş,oyuzden sürekli psikolojik bunlardan bahsediyor.7 sene cilt kanseri tedavisi görmüş,.kanser tamamen bitmiyor ki.hasta adamın kafasındaki saçla bile dalga geçtiniz,güldünüz.
Naz Işık 3 yıl önce
Kötüsünnn ama Semih kadar asla olmazsın..
avatar 3 yıl önce
boyle bos konusan adam gormedım ya
sedat okuducu 3 yıl önce
yılmaz morgül atakanı kıskanıyor napcagını bilemedi birde kalkmış atakanın unvanından bahsediyor sanane onun ünvanından çok kaldı bile yılmaz daha erken gitmeliydi tutturmuş bir duvar örmüşüm böyle duvarını yıkarlar işte :)
Nicat 3 yıl önce
iyi insan olsaydin, bu sozleri Atakana demezdin, resmen kotu duya ettin, iyiki ketin. Birde, Nagihan resmen Atakani sati ve Yattaraya dediki, hepsini Atakan yapti, potaya seni koymi o isteti...INSALLAH BU HAVTA GORURUZ KIM KIMDI....HER ZAMAN YANINDAYIZ ATAKAN
xuraman mustafayeva 3 yıl önce
inwallah unluler bir bir elenir
sümer 3 yıl önce
kim ne derse desin,morgül palavra atıyor
raif 3 yıl önce
yunus gunce ii dikkat edin geliyor..
mesut 3 yıl önce
adam napacak yani kimseyi söylemesin mi kendini söyleyecek hali yok ya güle güle morgül yılmaz
Hakkı Dizer 3 yıl önce
Yılmaz Morgülün neden sakalları çıkmıyor. Sırf onu sakallı göreceğim diye heyecanlanmıştım...
Arif Kurusoğan 3 yıl önce
1,5 ayda uzasaydı uzardı :D :D
özgür 3 yıl önce
ya arkadaş ne çene var bee.. konuştuğunun yarısı kadar oynasa takım oyun vermezdi. atakan kelamını söylüyo, benim firkirm bu diyor efendice. atakan diğer tayfa yokken konuştuğunu yüzlerine de söylüyo. yılmaz morgül "biz dedikodu yapmadık" demiyomusun bide...
atakanka 3 yıl önce
yılmaz bey söylediklerinde ciddi olmadığını umuyorum yarışma psikolojisine bağlıyorum dediklerinizi. aksi takdirde akıl sağlığından şüpheliyim, kardeşim atakanka ya söylediğin her kötü benzetmenin alasını yapmak istiyordun ancak be ce re me din
Azra 3 yıl önce
ÇOK İYİ DEMİŞ BU ATAKANDA KENDİNİ BİŞEY SANIYO TÜM KÖTÜLÜKLERİN MERKEZİ ATAKAN ZATEN
FUAT FURAL 3 yıl önce
adam gibi adam atakan .neyin kafasını yaşıyorsunuz yılmaz bey atakan olmasa ada da acınızdan ölürdünüz yok duvar örmüş yok insanlıkmış insanlık yaptıgın bagışlarla hava yapıp acıtasyon yapmaksa sagol biz almayalım,sana senin sözünle cevap verelim damarlarda akan kan ATAKAAAAAAAAN
Kenan 3 yıl önce
Allahını seversen ne yaptın şu 2 ay boyunca aldığın oyun sayısı 7-8'i geçmez çıktığın bütün oyunlarda nal topladın Nağihan'ın peşinden sürüklendin ve iki de bir kötü kötü insan yok diye diye çekip gittin hala neyin kafasını yaşıyorsun bir de bu adada ikiliği yaratan sen ve Nağihan dır övüp durduğun Nağihanını da çıktın artık adadan eve git geçmiş bölümleri bi seyret bakalım haaa yanlış da anlama Atakan'nın da Nağihan'dan farkı yok.
abdullah yenice 3 yıl önce
adamsın avatar yunus ve tugbayıda eleyınce gonullüler aclıktan olur
mehmet metehan lafcı 3 yıl önce
haklı adam atakan türkiyenin ikiyüzlü insanı ŞAMPİYON SEMİH ÖZTÜRK
sedat izzigil 3 yıl önce
en iyisi oldu.survivor şov yapma yeri değil yılmaz morgül hep şova dayalı bir yarışmacıydı bence
Neslihan 3 yıl önce
Yavv he he anca gidersin
melihh 3 yıl önce
adam sanat camiasından olduğundan şova alışmış.
kerem kardal 3 yıl önce
cemmmm ADADAN GİTMESİ GEREKEN YILMAZDI SURVİOR ARTIK GÖNÜL RAHATLIĞI İLE SEYRETCEM YILMAZ KADAR KİBİRLİ İNSAN GÖRMEDİK OLMASI GEREKN OLDU ATAKANA HELAL OLSUN BÜTÜN OYLARR
ali yok 3 yıl önce
yattarayı yaz diyen herkesi uyutan atakan senide uyutmuş
Selc 3 yıl önce
atakan adam gibi adamsın. seninleyiz.
mustafa ertuğrul 3 yıl önce
bir adam hep ben böyleyin ben şöyleyin diyorsa onda bi eksiklik vardır.morgül hep kendini övmeye çalışıyor.bırakta seni başkaları övsün.adamlıktan insanlıktan bahsetmek için biraz adam olman lazım. atakan sonuna kadar haklı,ne yapacaktı yattığın yerden seni finalemi taşıyacaktı.hep kendini acındırma, bu adam değilmi di kimse beni adam yerine koymuyor diye tvlerde ağlayan.
recep sel 3 yıl önce
kibir abidesi bir insan
cemmmm 3 yıl önce
Helal olsun sana. Gittin ama başın dik. Atakanın gerçek yüzünü gösterdin. Artık herkezde görecek..
sero 3 yıl önce
yaptığı yardımları sürekli dile getirenden hayır gelmez..sürekli dillendiriyorsan gösteriş için yapıyosundur..ayrıca yılmaz sürekli benim survivorı kazanma hırsım yok diyor ama ismi çıkınca ağzına geleni saydırıyor..hayırdır :))
yavuz 3 yıl önce
kesinlikle adam gibi adam yılmaz morgül
Şattar 3 yıl önce
Atakan ne kadar dönekmişsin be. Ada oylamasında Tuğba'yı çıkartıp, Nagihan'a Yunus'u çıkarttırıp, kendin de Yılmaz'ı çıkartabilirken Yattara'yı aday gösterttin. Habire Yunus gitsin diye yırtındın, Tuğba'yı istemedin, Yılmaz'ı söyledin. Benim için bittin. Artık Nagihan var benim için. Böyle de iki yüzlüymüşsün. Herkese final sözü verdin, çoğu uyandı, bakalım birleşmeden sonra ne olacak göreceğiz.
Yasemin 3 yıl önce
Atakani resmen kisknadiniz hepinizz senden cok oy aldi diyee adama etmedigini demedigini birakmadin..Herkes herseyi goruyorr..Yaziklar olsun Atakan in gunahina giriyorsun
emrekaan 3 yıl önce
elendin,iyi bir deneyim olmuştur sizin için