Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Elenen ismin son sözleri ne oldu: 'Birleşmeye bu kadar yakınken...'

Survivor 2016'da adaya veda eden Mehmet neler söyledi?
Video Tarihi: 13.04.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
ramazan öztürk 3 yıl önce
atakanla nagihanın takıma katkı olarak farkı ne .ama atakan ezgiyi kurtarmak için yattara nagihanı riske atıyor sonra kırılan nagihan yattara kötü atakanmı iyi .ön yargınızdan gerçeği göremiyosunuz.tv8de sabahtan akşama kadar semih ve nagihan kötüleniyor atakanda atakan sonra adil oylama dürüstlükten bahsetmek komik.acun gibi adam gibi adam buna nasıl dur demiyor .halkı yönlendiriyolar gün boyunca hatta sabah programındaki manken nagihana hakaret dahi etti dün .
MYdestiny 3 yıl önce
Yahu siz neden nagihana inanıp Avatar Atakanı sattınız anlamadım,bu kadar mı körsünüz... ah mehmet ah, üzüldüm gtmene ama arkadan bıcaklama da sana yakısmamıstı....inşallah bu senın elenmen yattaranın gözünü acar nagihandan uzaklasır...bir dahaki elemede de tugba ve yunus gıttımı ada süper olur...birleşmeden sonraada dedikoducu Nagihangitsinnnn ... yeteer adayı karıstırdıgı... Gönülleriizinn şampiyonu dik duruşuyla; Avatar Atakan.
yunus gölcü 3 yıl önce
dikkat ettim yunus abinin pazartesi gün ki 2 galibiyeti yazılmamış 1 malubiyeti yazılmış
GOK 3 yıl önce
Sen bunu hakettin mehmet, nagihanın yalanlarına uyup bu haltları yerseniz sonunu böyle olur. şimdi öyle gözlerini kısıp kısıp bakarsın. Yattara sende fazla kendine güven me senide çiziverirler anlamassın.
serkan mutlu 3 yıl önce
semih içimizi yandırdın dün akşam uyuyamadım valla
Abiddin Sesigüzel 3 yıl önce
Mehmet; Survivor 2016'nın adeta '' Vuvuzela'sı'' idi.Sadece bağırmasından dolayı izleyicilerden az oy aldığını düşünüyorum.