Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Eleştiri oklarının hedefi yine Sabriye!

Dokunulmazlık oyununda sergilediği kötü performansıyla oyun alanına damga vuran Sabriye, takım arkadaşları tarafından eleştirildi.
Video Tarihi: 25.02.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 9
üye profil
sörvayvır 9 ay önce
Sabriye'nin psikolojik sorunu olmasaydı direk yollarlardı adadan.
defol sabriye 10 ay önce
Adem bile senden bıktı Sabriye, artık biraz öz eleştiri yap. Takımı mahvettin resmen.
Aykut Serim 10 ay önce
Herkes benimle uğraşıyor diyor.Sen mücadele etme ekmek elden su gölden yaşa, hiç bir faydan Yok durmadan millete laf sok Ve ademle aşk yaşa Sonra ağla kandır milleti.Ademle aralarında başka şey var bence bu kadar olmaz
Sumeyya Akkaya 10 ay önce
Düzeleceksin sabriye seni seviyoruz
Deniz 10 ay önce
Ya bu sabriye napyor ben almyorum hacun abi lütfen sabriye gitsin
esra bilgic 10 ay önce
Ünlüler cok hakli sabriye konusunda sabriye hep kendini hakli saniyor..
Sari Can 10 ay önce
ah adem ah kizi piskolojik anlamda cökerttiniz desene . Ilhan senin derdin ne yaziyorsunz konseyde . ademe bizim oyunlarimizi desifre etme diye mi calisiyorsun . biraz sahikadan nasil piskolojisini düzeltilir bak ve ögren .
Selim Ak 10 ay önce
Evet sabriye nin performansi kotuydu. Kiz time iyi dayaniyor . Sema ve ilhan Man siz takimi resmen sattilar. Gecen haftada aynisini yaptilar. Iyi oyundu sema AMArnyemedik. Sen sabriye ile oynarkende kendini vermedin. AMArnSabriye yine desteklenecek sizin yilan liklariniz kazanmayacak. Bu arada Furkan ida basin sozcunuz yapmissin iz.havuc da aci bozuk turp tadi vermeye basladi artik.
Seren Şimşek 10 ay önce
Adem lütfen artık Sabriyeyi koruma altina alma. O hep sana güveniyor gelip duygu sömürüsü yapiyor kötü sen oluyorsun. Kendi dili var kendisini savuna bilir. Yeri gelince "kes, kapa ceneni" gibi cümleleri söyliyebiliyor sonrada dislaniyorum diyor. Gercekten en dogru karar Sabriyenin gitmesi. Survivor ona göre degil. Ne adadaki hayati nede parkurlarda gösterdigi performansi