Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Elif parkurda kötü düştü ama oyuna devam etti!

Ödül oyununun son mücadelesinde Sabriye ile karşılaşan Elif, su üzerinden geçerken ters bir şekilde parkura düştü. Elif daha sonra acı içinde oyuna devam etti.
Video Tarihi: 05.05.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 15
üye profil
e3fverd 2 yıl önce
sabriyenin geriden gelip almasna deliriyorm hak etmiyo onde gelenin emegine yazik
Zeynep 2 yıl önce
Üzüldüm haline cidden, keşke devam etmeseydi :( Geçmiş olsun çok ço, umarım ciddi bir şeyi yoktur :)
Helal Olsun 2 yıl önce
Önceki gün Anıl havuzda ahh bacağım diye oyunu bırakıp doktor birşey yok desede oynamayacağım derken bu kız ondan çok daha cesur ve survivora yakışıyor. Umarım iyidir, benim içim cız etti. Oradaki erkek yarışmacılara da örnek olsun azmi.
elifin fanları 2 yıl önce
geçmiş olsun bitanem inşallah bir an önce iyileşip oyunlara dönersin
Afa aze 2 yıl önce
Yazik ya.cok uzuldum.elif finali hak eden yarismaci
sevilay 2 yıl önce
Elif geçmiş olsun çok korktuk, şu durumdayken bile Adem bağırıyordu atamıyo diye,Serhat o bitti diye Allah kimseye fırsat vermesin bide profosyonel sporcuyuz diyorlar. gözden düşüyorlar zaten yenmeye yakın durumdasınız bune hırs bazen fazla hırs insana zarar verir.an az şu durumda biraz sakin olunur.
Azeri fan 2 yıl önce
Elife iyi oldu
Lemi 2 yıl önce
İlahi adalet
Songül yavaş ekici 2 yıl önce
Elifcim düşmene gerçekten üzüldüm ama senin bu Sabriye takıntı nedir anlayamadık. Ödüle gidiyor diye kıskanıyorsun tabi o onun endoğal hakkı takım olarak kaybediyorlar ve kazanıyorlar karşındakini küçük ve hor görmeyeceksin kaybeden hep sen olursun. Sabişte ki o iyi kalbi biz gördük içten ve doğal böyle olan insan herzaman kazanır Sabriye de Gönüller'imizde hep bir numara kalbimizi kazandı buda yeter.
tuncay demir 2 yıl önce
gecmış olsun gönullulerın en harıka karakteri sewılıyosun
bravo hanımlar! 2 yıl önce
Aylardır beraber parkura çıktıkları hemcinsleri ciddi bir kaza geçirmiş, herkes başına toplanmış... Bu arada Sema saçıyla oynuyor, Sabiye zahmet edip o tarafa bakmıyor bile... Ödüle giderken geçmiş olsun dediler mi, dedilerse ben kaçırdım... Bunlar küçük ama insanın hamurunu gösteren şeylerdir. Karşındakini sevmene gerek yok.
Oğuzhan 2 yıl önce
Helal olsun kıza valla bu kadar kötü düşmeye oyunu bırakmayıp devam etti. Ne erkek yarışmacılar gördük parkurda çok daha önemsiz düşmelerde oyunu bırakan. Ama benim anlayamadığım şey bunu görüp neden durdurup kızla ilgilenmediler sonra baktılar?
tuncay demir 2 yıl önce
gecmiş olsun göunullulerın en karakterli insanı sewılıyosun
Tibet ELIF FANN 2 yıl önce
Elifim cok cok cooook gecmiw olsun insAllah hic birweyin yoktur sen tam bir Survivorsub sen bunu atlatirsin GUÇLU KIZ
Tolqa Guleç 2 yıl önce
Allahim sana cok wukur Elifin hic bir weyi yox .Gonulluler adasinin en karakterli kadinidir Elif seviyoruz Elifi Kibrisa goturecegir InşAllah Allahin izniyle.sonuna kadar Elif