Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Erdi'den Berna'ya söz! "Bu dakikadan sonra..."

Erdi, takım arkadaşı Berna'ya "Bu dakikadan sonra bana verdiğin sözleri tuttuğun sürece korumam altında olacaksın..." dedi.
Video Tarihi: 25.03.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 7
üye profil
Thinker Thinker Talış 1 yıl önce
Sahiplendi ))))
mete demir 1 yıl önce
bu kadar yalancı iki insan olabilirmi erdi sen nası dürüstlükten bahs ediyorsun her konuda yalan söleyen biri ile ittifak yapıyorsun sendemi yalancısın
GoHbAk DiMoN 1 yıl önce
Survıvor izleyicileri performansı zayıf olan yarışmacıyı pek sevmez ama kendi durumunu fark edemeyecek kadar performansa bakmadığınırnsöyleyen erdi sırası gelince gideceğini pekala biliyordur. Birde onu el üstünde tutan izleyiciler yanlızca sms atmakla kalmasınlar adaya tezahürat yapmayada gitsinler ki survıvoru canlı heyacanlı yaşasınlar.
Elif LaRosa 1 yıl önce
Berna'nin sana soylediklerini (GOZ6'nda da) ne cabuk yuttun Erdi!!! Isine gelmeyenleri, cikarin olamayacaklari hasim ilan et, cikarin olabilecekleri de koruma altina al, biz de yiyelim..
Elif LaRosa 1 yıl önce
Korler ile sagirlar birbirini agirlar! Erdi ve Berna siz zaten aynisiniz. Isiniz gucunuz dedikodu, ortalik karistirmak, yalan dolan, entrika!! Erdi sen hic bir sey yapmadan otur, performans desen zaten 0'in altinda. Ama gayet rahatsin, nasil olsa, neyini desteklediklerini hic mi hic anlayamadigim, destekcilerin var. Durus diyorsun da belli ki sen durus kelimesinin anlamini da bilmiyorsun Erdi.. Ya da seni destekleyenler bilmiyor!
Elif 1 yıl önce
Başkalarını koruma altına alacağına performansını düzeltmeye çalış Erdi bey! Bedavadan kaliyorsun orada resmen. Seni gördükçe sinirlerim bozuluyor artık.. Elen artık
seda c. 1 yıl önce
Yalanci dedigini simdimi koruyorsun ne bicim insanlarsiniz ikinizde yakismiyorsunuz artik eleninde gidin