Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Erzak paylaşımı yine olay oldu! Semih ve Gizem birbirine girdi...

Gönüllüler takımında erzak sorunu yeniden baş gösterdi. Erzağın kendisinden habersiz bölüştürülmesine sinirlenen Semih, Gizem'le tartıştı.

Gönüllüler takımında erzak sorunu yeniden baş gösterdi. Erzağın kendisinden habersiz bölüştürülmesine sinirlenen Semih, Gizem'le tartıştı.

Video Tarihi: 22.03.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 25
üye profil
okan öztürk 3 yıl önce
semih doğru söylüyor ... kendisi markete gidip te parasıyla almış gibi adamın hakkını gizli saklı yiyorlar....
Muhammet eser 3 yıl önce
Semihe çok gıcık oluyorum kendini en iyi görüyo sürekli olay çıkarma çabasında
Ali 3 yıl önce
Adam Hakli, hak yeme olayi degil. senin hakin olan seyi sen haberin olmadan paylasmak.
Recep 3 yıl önce
Nihal kul hakkına önem veriyormuş :D Semihin yemegini ona sormadan yiyen Nihal :D :D gülerken ağladım :D :P
Firat 3 yıl önce
Semih bu adaya kesinlikle tartışma çıkarmaya ve olay yaratmaya gelmiş eğer erzak paylaşımı konusunda kimseye güvenmiyosan erzak paylaşımı yapıldığında o 7 kişinin yanında olucaksın kendini soyutlamıycaksın,Gizem bu adada en adaletli bi kişi hak yemekten bahsediyosun en büyük haksızlığı en son dokunulmazlıkta sen ve ekürin yaptınız takıma ihanet ettiniz.
emirhan 3 yıl önce
kardaşım adam zaten ondan bahsediyor, niye benim önümde yapmadın diye soruyor memiçe. adam nöbetçi gibi pirincin başında mı dikilecek gece gündüz?
gönüllüler 3 yıl önce
Serkay sana katiliyorum
Gülse 3 yıl önce
bence gizem k. ve semih en kısa zamanda adadan gönderilmeli. huzuru bozan sadece o ikisi
Aleyna K. 3 yıl önce
Ya gitsin artık şu Semih.Yemin ederim annem onun yüzünden adam akıllı izletmiyor.Acun Abi yolla artık şunu.Biz bile izlerken sinir oluyoruz.Karşı gruptakilere Allah sabır versin.SEMİH GİTSİN ARTIK...
Melisa 3 yıl önce
Ya yeter yaa su Semıhın artık arkasında durmayın!!!!!!!Bu Nasıl bır ozguvenlık ya nefret edıyorum ıkısınede.Semıhın neyıne oy atıyorsunuz hayvanın tepki ısde.Bı ınsan takımının kaybetmesını ıstıyorsa sızı burdan tıpış tıpış göndericem diyorsa daha neyıne bu ınsanın oy atıyorsunuz yaa anlamıyorum ben .O bırıncı olmasın var yaa böyle kendıne güveni olmaz.BENCE SEMIH VE GİZEM KERİMOĞLU SURVIVORU HAKETMİYOR!!!!!!!!!!!!!!
serkay 3 yıl önce
Semih ve yaverini tutanlara yuh diyorum semih geldiği günden beri hep kendini düşünüyo
oğzuhan çolak 3 yıl önce
sanane olum sen git efeciği destekle
Narin 3 yıl önce
şu arkandayız semiiiiih diyenler neyin kafasını yaşıyorlar acaba adam ordaki en efendi kızı hak yemekle suçluyor siz gördünüzmü Gizem'in yemek çaldığını ordamıydınız? insanların günahını almayın be! Semih dokunulmazlık oyununu kaybedelimde benim saf fanlarım zaten bana oy atıyorlar diyor ulan geçen sene beğenmediğim Turabi bile 'parası olmayan bana sms atmasın mahcup oluyorum' demişti. Semih sizin gibi safları bulmuş zaten bana oy atıyor diyor.
okan 3 yıl önce
sen dağıtılırken ordaydın herhalde :D
fırat fırat 3 yıl önce
arkdasım anlamdıgın su evet gizem belki hakta geçirmez ama orada bi aç gözlü nihal faktörü var fragmanda gordugun gıbı nihal uyarıyor diyor.. cok hakkanıyetlı ınsanlardı ya yemegı yere dokmesını baskasının yemegını yedıkten sonra senın yemegınıde ben yedım dıyıp pıskın pıskın sırıtmasını ıyı bılırler.. semıh souna kadar haklı bunlardan hersey beklenır..
Ali 3 yıl önce
işte bu bakış açısı tamamiyle taraflı bi şekilde . eğer biraz tarafsız dinlesen olayı anlıcaksın. kendini bi semihin yerine koy . senin hakkın olan şeyi senden habersiz olarak dağıtıyolar . ve bu kişiler senden nefret ediyor. hiç bir insan bu durumda pozitif düşünemez . burada ayıp gizemde sen adamın hakkını ondan habersiz ayarlıyamassın. kesinlikle gizeme hak yedi demiyorum. ama yaptığı yanlıştır.
kadir 3 yıl önce
arkandayız semih çoğunluğun değil azınlığın azmi kazanacak :)
şahin 12.adam 3 yıl önce
arkadaşlar şu an gönüllüler adasında kendilerine grup diyen 7 kişi birbirlerine kumpas kurmaya başladı ve dün ibrahimin nihale o kadar tepkisinden sonra gidip af dilemesi ibo nun bir duruşu olmadıgını gösterdi ... yani semihte dogru söylüyor bir duruşunuz olsun diyipte
ramazan 3 yıl önce
arkandayız semihhhhhh...şu 7kişiyi görmek istemiyoruz keşke başka birileri gelseydi daha kültürlü..
izleyici 3 yıl önce
bizde Semih ve Gizem Kerimoğlu 'nu görmek istemiyoruz
OĞUZHAN YILDIZ 3 yıl önce
GİTMEYE BAŞLADIĞINIZ DA GÖRECEĞİZ BEBELER SİZİ BENDEN SADECE SEMİHE 100 OY VAR
sefa yildirim 3 yıl önce
Insan oglu cig sut memmistir güvenilmez bence yaptiklari sacma beraber bölün kardesim bos bos konusuyor ben guveniyorum felanda filanda ben guvenmiyorum mal kendine gore yorum yapip duruyor
ibo 3 yıl önce
tosun paşa ve yaveri
metin kavalcı 3 yıl önce
arkandayız semih
okan 3 yıl önce
semih haklı