Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ezgi'nin Survivor'a vedasının hemen ardından adada neler yaşandı?

Survivor'da ünlüler takımına bu hafta veda eden isim Ezgi Avcı oldu. Ezgi'nin Survivor'a veda ettiği ada konseyinin hemen ardından takım arkadaşları Yunus Günçe ve Nagihan Ezgi'nin vedasından dolayı duydukları üzüntüyü dile getirirken Atakan ve Semih barakalarında sessizliklerini korudular. Survivor 2016'da son elenen isim Ezgi Avcı oldu. Özellikle adada Avatar Atakan ile dostluk kuran ve adadaki yaşamda birbirilerine destek olan ikili 14 haftalık serüvenin ardından ayrıldılar. Survivor 2016'da son iki dokunulmazlığın kaybedilmesinin ardından ünlüler takımında Avatar Atakan, Yunus Günçe ve Ezgi Avcı eleme potasına girmişti. Ünlüler takımından üç ismin halk oylamasına girdiği Survivor'da Survivor SMS sonuçlarına göre Ezgi Avcı adaya veda eden isim oldu. Özellikle Atakan'ı çok üzen bu elemenin ardından adada sessizlik hakimdi. Nagihan ve Yunus'un ateş başında ettikleri sohbette çok üzüldüklerini dile getirdikleri gecede Atakan ise tek başına kaldı. Semih Öztürk ve Avatar Atakan'ın sessizliğe çekildiği ve ayrı ayrı vakit geçirdiği gecede İbrahim Yattara ise dinlenmeyi tercih etti.
Video Tarihi: 11.05.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 13
üye profil
Muhammed İbisli 2 yıl önce
serkay seneye all-starda sampiyon olacak.rnBasarılar SEKO.ACUN ABİ SANA TESEKKÜR EDERİM Kİ,BÖYLE BİR PROQRAM HAZIRLAMISIN,ÇOK GÜZEL SURVİVOR VE SENİ İZLEMEK
derya mizik 3 yıl önce
sampiyon avatar atakan
Tulay ergezer 3 yıl önce
Şampiyon atakan
beyzanur polat 3 yıl önce
Atakan hep yek ve yegane şampiyon.
erdem ergün 3 yıl önce
atakan kendi yatagını kendi sersin artık...
ülvü hetemov 3 yıl önce
Ünlulər bir bir adaya veda edəcəklər
Qiyas Azerbaycanli 3 yıl önce
unlululer teker teker gidecek,gonulluler kazanacak
selin 3 yıl önce
Iyiyim elendi
gökhan sisko 3 yıl önce
yunus gitseydi daha iyi olurdu
KEVSER BAŞ 3 yıl önce
ŞAMPİYON ATAKAN
Zeynep 3 yıl önce
Atakanla yattara barakada, semih atesin basinda
naz elmas 3 yıl önce
Yaa Nagihan kesin çok üzülmüşsündür Atakan'ı tek dostundan ayırdınız bekleyin sıra size gelecek tekeer tekeeer eleneceksiniz!
Semih Öztürk 3 yıl önce
Semih in Lafını Çalma Kardeşim.