Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Furkan, Survivor'da yoluna tek başına mı devam edecek?

Ünlüler takımında bazı isimlerin kendisine uyguladığı baskıdan rahatsız olan Furkan, yoluna tek başına devam edebileceğini söyledi.
Video Tarihi: 24.04.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 12
üye profil
tugrul afsar 11 ay önce
Tek başına devam edemez çünkü yancı ve bu zamana kadar hiçbir yancının tekbaşına devam ettiği görülmemiştir.
aşkkk 11 ay önce
ne olacaktı,kim tartışmıyorki, ne dediler ki? hakaret yok bişey yok.serzeniş var.bunlarınki işte abi-kardeş ilişkisi.sabişle ademinkini daha çözemedim.
Numan ALTUNTAŞ 11 ay önce
kararının arkasında duramadın. serhatın şevkatiyle! tekrar boyunduruk altına girdin.
VOLKİ TOLKİ 11 ay önce
VOLKAN ZATEN MAŞA ZAMANI GELİNCE HARCANACAK BUNU KENDİDE BİLİYOR BUNU ŞUAN DEĞİLDE SERHAT'TAN DAHA AĞIR ELEŞTİRİLER YEDİĞİ ZAMAN YAPACAKTI ŞİMDİ DEĞİL..
PERİ 11 ay önce
FURKAN GEREKSİZ GEREKSİZ KONUŞMALAR DOLMALAR PATLAMALAR BUNU SESSİZCE YAPABİLİRSİN DURUŞUNU SERGİLEYEBİLİRSİN SERHATLA KONUŞABİLİRSİN NE ERİK KURUSU VARMIŞ İÇİNDE SENDEN KARDEŞ DEĞİL..HİÇ BİŞEY OLMAZMIŞ
Sari Can 11 ay önce
Serhat diyenler iyi bakin Furkana bile illallah dedirten kimrnSerhat konusmaya baslayinca o kareden nasil kaciyor kardesim dedikleri
Elif LaRosa 11 ay önce
Adem yaptigin dedikodular az geldi galiba. Simdi de dedikodu ortami yaratabilmek icin gonullulerin agzindan laf almaya calisiyorsun. Yaziklar olsun sana. Adamim diye geciniyorsun. Keske birazcik adam olsan.
Adem Swordsman 11 ay önce
Elif'i ve Gökhan'ı severim yalnız çok dikkat ediyorum ciddi bir antipatin var Ademe burada bile ilgisiz bir başlık altında istediğiniz kadar kötüleyin ben de diğerleri gibi Adem'i seviyorum ünlüler takımında ise Elif ve Gökhan'ı her zaman Burçak Tuğçe Volkan'a tercih ederim.
Hayati Gergin 11 ay önce
Valla geç kaldın be kardeş
Muzaffer Badem 11 ay önce
Furkan Kızılay şampiyon
erkan göktaş 11 ay önce
bu saatten sonra pota da yazılanlar olsun adada yaşanılan olaylar olsun nasıl şekillenecek merak konusu gerçekten survıvor tam anlamıyla farklı bir boyut kazanacak gibi...
Sezgin 11 ay önce
Serhat 1 hafta daha yatarsa 2 ayını dolduracak