Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Gizem, Semih'in Ünlülere geçmesi hakkında neler söyledi?

Survivor'da hiç alışık olunmayan bir ada konseyi yaşandı. Acun Ilıcalı, Semih'in bundan böyle Ünlüler takımında yarışacağını açıkladı. Gizem kerimoğlu, adadaki en yakın arkadaşı Semih'in Ünlülere geçmesi hakkında konuştu.
Video Tarihi: 16.04.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 4
üye profil
Ayşegül Soylu 3 yıl önce
Gönüllüler adasında haksızlığa karşı olan,gereksiz polemiklere girmeyen,başkalarının dolduruşlarına kanmayan,dik duran kadın yarışmacısı Gizem Kerimoğlu.Semih'e verdiği destek için Semih taraftarlarının da oylarını alacağını düşünüyorum.
Metin T. 3 yıl önce
Gizem Kerimoğlu ta en başından beri Semih'le aynı hakaret ve aşağılamalara maruz kaldı. Diğerleri Kerimoğlu tükürdüğünü yalasın diye içlerinden dua ediyorlar. Kerimoğlu yarışmada ilerleyip bir Amerika gezisi ödülü hayalini en başta dillendirmişti...Bu hayaliyle alay edildi, hem de duygusal takılan " kemik kadro " tarafından...Yani Kerimoğlu, sana hayal kurmayı bile yasaklamışlar. Semih için üzülme, o şimdilik " cennet " ' te.....
Behzat Gülmez 3 yıl önce
Semih gitti,şimdi G.Kerimoğlundan uğraşmaya başlayacaklar.Kesin.
Nadir Kocadereli 3 yıl önce
Semih niye diskalifiye olmadı?atılacaksa ikisi beraber atılmalı idi.semih kadar itici bir tip görmedim.survivor benim için şu an bitmiştir.