Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Gönüllüler'den All Star'a geçen isim belli oldu!

Survivor 2018'de ada konseyinde yapılan oylamanın ardından Gönüllüler takımından All Star takımına geçen kadın yarışmacı belli oldu. Ecem All Star takımına geçti.
Video Tarihi: 13.02.2018
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
Osman Yüceler 11 ay önce
Hayırlı olsun
leyla 11 ay önce
goonulluler ne kadar akıllı olduklarını gosterdıler. ecem kotu degıl ama ecem'ın aynı berna gıbı kıtlesı var. ılerde gondermek ısterlerse yapısır kalır. gamzeyı ıse ılk konseyde kolayca postalarlar. hakan hatıpoglunun bu stratejıyı anlamamasına hayret edıyorum. hakan bız survıvoru senden ogrendık be abı. hadı calıstır kafanı :))
ayhan0629 11 ay önce
Gönüllüler ilk hatayı yaptılar rnGamze varken ecem gönderildi rn
Sevkal Tamer 11 ay önce
Bence adadaki bayanlar Ecem'in hem gözaltındaki oy potansiyelinden, hem güzelliğinden korktular. Oy alabilir bir yarışmacıydı çünkü. Ramazan da aynı şekilde korktu. Şimdi kıvırırıyor. Çünkü adaya geldiğinden beri bilhassa gözgöze dahi gelmemiş. Yalanları değil, kalbinizden geçeni söyleyin bari de güldürmeyin insanları...
Ömer ok 11 ay önce
Bence baştan ecemin ismi potaya kondu ilk yarışmada başarısız olduğu için sonradan gamze daha güçsüz kaldı çeviremediler ama sonuç olarak ecem geçti. Benim korkum oy potansiyeli varsa sahra yada damla güçlü olduğu halde oyları düşük gelip ünlüleri zayıflatacak bir eleme olursa daha sonra. Buna üzülürüm. Damla bu zamana kadar hiç yenilmedi. Sahra milli sporculara karşı altta kalmadı.
kerem özkan 11 ay önce
kendi ayağına kurşun sıkmak