Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Gönüllüler'in sevinci Nihat Doğan'ı çıldırttı! Büyük tepki...

Ödül oyunu sonrası Gönüllüler takımı yarışmacıları 'tarihi fark' sözünü kullanınca bu sözü duyan Ümit Karan ve Nihat Doğan tepki gösterdi.
Video Tarihi: 22.02.2018
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 9
üye profil
Melek kız 10 ay önce
Anıl kazandığı halde özür diledi yani çoçuk sevinemezmi.Nihat Anılı kazanıp sevinirken bağırarak onun üzerine yürümüşdü.
GüL S 10 ay önce
İki oyun kaybetsinler dağılırlar diye düşünmüştüm. Daha ilk oyun kaybetmede birbirlerini yemeye başladılar. Nihat sadece boş çene var sende anca konuş sen rn :) :) :) yatağıda kaybettiler yaa survivorun tadı geldi.
yalçın koçak 10 ay önce
nihat efendi ne zayıf görüp bunu sürekli seçmelerine tahammül ediyor ne karşı tarafın sevinmesine tahammül edebiliyor. galip gelemiyor çıldırıyor, galip gelince dengesizleşiyor efsane döndü falan maymunluğu yapıyor. sevilmiyorsun yapmacık çirkin nihat
Halit halit 10 ay önce
Turabi ve nihat kadar kurnaz varmı bunlara nagihan ve Cumali de ilave edilebilır. rnİşiniz şova kalmış tum yarimacilar size mi çalışsın yani.rnKoftiden yarışmacılar sinizrnİnanın sizin yüzünüzden survivordan soguyacagim. Kurnaz tipler sizi
Survivor 10 ay önce
Performansda basarisi olmadigi için anca, bagiran, çagiran, kaos ortamiyla beslenmeye çalisan, bos biri dikkate almamak lazim .isi gücü sadece çene.
A.göçmenoğlu 10 ay önce
Tarihi fark olduğunu söyleyen Anıl haklı ,Nihat Doğan ise biz daha önce 10 a 1 kazandık böyle sevinmedik dedi.A be kardeşim siz Survior All Starsınız,onlar sizin küçümsediğiniz gönüllüler takımı,gayet saygılı çocuklar.Zaten çok konuşuyor,bari biraz adil olsunlar bazıları.
Ülker-Azerbaycan 10 ay önce
Nihat o kadar antipatik ki... Parkurlarda bir şey yapamiyor, şov yapiyor sadece. Kendi takimi bile onu o kadar da ciddiye almiyor.
can boz 10 ay önce
tarihi fark diyen ilk nihat doğan dı. dalga geçen turabi... şu nihat doğan ı konuşturmayın ya... sesine tahammül yok...
Ozan Ozan 10 ay önce
Şu Nihat yüzünden survivoru izleyemiyorum. Bir insan bu kadar mı antipatik olur. İşi gücü şov.