Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Gönüllüler kimin oynayacağına karar veremedi!

Ödül oyunu öncesinde Gönüllüler takımı kimlerin yarışacağına bir türlü karar veremedi. Semih, takımdaki diğer isimlerle tartıştı.
Video Tarihi: 04.04.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 8
üye profil
Ömer Kaplı 3 yıl önce
Semih Öztürk
Yılmaz Aslan 3 yıl önce
Serkay çoğunluğun kararı değip Semihi oynatmıyor. Efecan Memiç aynı fikirdeler. İbrahim Zafer ve Damla ağırlıklarını koyamıyorlar. Serkay ve Efecanın oyuncağı olmuşlar. Memiç yarışmada güçlü ama zayıf karakter.
ahmet cengiz 3 yıl önce
Serkay ve ekibi kendilerini ünlülerden üstün gördükleri için semihi yarişma dışında bırakıp nasıl olsa kazanırız moduna girdiler sonrada oyunu kaybedince yok semih tahrik etti bizi diye bir sürü bahaneler üretmeye başladılar neticede semih haklı çıktı oynasaydı gönüllüler kaybetmezdi
selahattin GÖK 3 yıl önce
semih olmadık ca o takım bir fiyasko) buyurun sonuç orta da serkan kendini bir halt sanıyor zafer bir oyun aldımı kendini aslan sanıyor yazıklar olsun senin sporculuguna
Ali Yıldız 3 yıl önce
ünlülülerde 5 gönüllülerde 5 erkek var beşe beş oynasalar sorun çıkmayacak ama acun dörder oynatarak morgülü devre dışı kalmasını sağlıyor ünlülelere büyük avantaj sağlıyor.
Mehmet ÖZTÜRK 3 yıl önce
Ünlüler takımıda bazı arkadaşlarından memnun değiller ve Semihin duruşunu destekliyorlardı. Semih ve Gizemi alsınlar iki oyuncularını versinler bizlerde kalan sürede Tartışmasız-Kaossuz yarışmalar izleyip keyif alalım. Yoksa tamamen keyif alamaz hale geldik. Oyuncu değiştirmek Survivor kurallarında olduğuna göre neden yapılmıyor. Anlamıyoruz.
Mehmet ÖZTÜRK 3 yıl önce
Biz Survivor izleyicileri olarak her iki takımdada huzurlu bir yarışma izlemek istiyoruz. 2 Aydır devam eden karmaşaya Acun beyin bir çözüm bulmasını istiyoruz. Semih ve Yandaşı Gizem oyunculuklarına ve oylarına o kadar güveniyorlarsa. Gönüllüler takımını rakip olarak kabul etmiyorlarsa? Tek çözümü geçen yıllarda yaptığınız gibi Takımlarını değiştirmek. İşte o zaman Rakipleri ile yarışabilir. Dokunulmazlıkları alır istemediklerini gönderir.
aziz 3 yıl önce
Bu ne ya. Herkes bu semih denen adamın üzerinden prim yapmaya çalışıyor. Semih bence ünlüler tarafında olmalıydı. Semih hepsini elesin