Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Gönüllüler, ödül oyunlarında neden başarısız?

Dokunulmazlık oyunlarında gösterdikleri başarılı performansları ödül oyunlarına yansıtamayan Gönüllüler'de Gökhan, konuyla ilgili bazı yorumlarda bulundu.
Video Tarihi: 14.03.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 7
üye profil
fatoş yoga 2 yıl önce
şu erdi gönülülerin sırtındaki bir kambur başka bir şey değil.
Zenfira Aslanova Azərbaycan 2 yıl önce
Mən Gönüllüləri tuturam. Ogeday, Tuğçe və Əlif inşallah Sizin üçün hər şey yaxşı olar. Qələbə
SERPİL ÖZTÜRK _ KOCAELİ_GEBZE 2 yıl önce
ADEM : üzerine oynanan oyunların farkındasın evet belkide tavrın çok başka olabılırdı diğerleri gibi ama olmamayı tercıh ettin keşke senınle tanışma fırsatım olabilseydi çok isterdim. o insanların içerisinde o kadar sıyrılmış bir duruşun ve karakterın var ki sana hayran olmamak elde değil inşallah kazanan sen olursun sosyal medyada donen bir laf var " Nüfus memuru Adam yazacakmış yanlışlıkla Adem yazmış"kalbim ve duam seninle <3<3
SERPİL ÖZTÜRK 2 yıl önce
ŞAHİKA : artık rekorlu cumlelerden uzak dur yakında elenme rekoru kırabilirsin kendını yarışa ver rnSABRİYE : seni seviyoruz iyi bir insan olduğundan asla şüphem yok ama survıvor değilsin ve adaletli olmak gerekirse kesınlıkle gitmen lazm
irfan 2 yıl önce
Gönüllüler ödül oyunlarında neden mi başarısız :) Gönüllüler dokunulmazlıkta da başarısız ve o Erdi , Bulut saçmalayan Volkan olduğu müddetçe de böyle olacak. Sadece dokunulmazlığı ünlüler veriyor gönüllüler almıyor ki bunu aslında gönüllülerde fark etti.
Recai BAYRAM 2 yıl önce
Anlamadınız mı? Ünlüler dokunulmazlık oyunlarını o 5 kişilik grup asılmıyor ve veriyor ki bizden güçsüz birini yollayalım düşüncesinden kaynaklanıyor. Benim gördüğüm her oyuna aynı ciddiyetle çıkan ve almaya çalışan bir kaç insan var bunlardan biride Adem dir.
Hülya şahan 2 yıl önce
Ünlüler zayıf halkaları elemek için dokunulmazlıklarda gevşek davranıyorlar..eliyorlar sonra kalanlarla yemek odüllerini alıp güçleniyorlar..gönullülerde aç aç dokunulmazlıkları alıyorlar zayıf halkalarla oyuna cıkıyorlar ve yeniliyorlar..erdi hemen gitsin siz onun için kendinizi yırtarken onun en ufak bir katkısı yok..