Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Gönüllülerde balık krizi!

Gönüllüler takımında ufak çaplı bir sorun yaşandı. Serkay'ın tuttuğu balıklardan Gizem Kerimoğlu ile paylaşıp paylaşmama konusunda kararsızlık yaşayan yarışmacılar daha sonra bir tane balık ikram etme kararı aldılar. Ancak Gizem Kerimoğlu bu teklifi reddetti.
Video Tarihi: 19.04.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 18
üye profil
hakan kerimoğlu 3 yıl önce
kız a balığı yedir sonra da arkasından. " hiç bişe yapmıyor bi de balık yiyor" die laf et . değil mi. kerimoğlu o zokayı yutmazz.
Bekir güler 3 yıl önce
Haftalardır açlıktan iskelete dönen gönüllüler takımına en büyük katkıyı kerimoğlu yapmıştır "sebep " açısından. Yüce ALLAH hiç kimseye kerimoğlu gibi dost vermesin. son kazandıkları yarışta diğerleri el uzattı ama kerimoğlu hala aynı kafada.Sevin veya sevmeyin krititk kaybettikleri ödüllerde bir tek sayı alsaydı yine aç kalmayacaklardı gerçeğini görün ama
gizemim 3 yıl önce
sendende bunu beklerdim aslanım be
ezoo 3 yıl önce
Duruşun belli asil kadın.Duruşunu ve huyunu o 5 kişiye karşı değiştirme ..O beş kişiyle muhattap olma.
Bir insan 3 yıl önce
bir kızın o ada da yanlız kalmasına nasıl içleri elveriyor ?? tek kelime iletişim yok. semihten sonra, gel tamam seninle sorunlarımızı halledelim diyebilirlerdi. ama gönüllülern en belirgin özelliği sürekli başkasını eleştirmek oldu. nihal gitsin oyun kazancaz, semih gitsin kötü enerji,.. kerimoğlundan sonra ne yapacaklar acaba ?
tayfuncan 3 yıl önce
semihi Gizem Kerimoğlu tuğbayı destekliyorum
fahriye dönmez 3 yıl önce
Yeme zaten , arkalarından semihle çok dedikodularını yaptın.. yinede serkayın adamlığını takdir ettik.. helal olsun insan evladı serkaya .
.... 3 yıl önce
AFERİN SANA ..DURUŞUN BELLİ.YOLUNDA BELLİ FİNALDE GÖRECEĞİZ İNŞALLAH SENİ.. ...G.KeRimOğLu...
ali turan 3 yıl önce
gizem kerimoğlu bilerek oyun kaybeden bir haindir adamlar haftalardır hem kendi hem onun ıcın dokunulmazlık kazanıyor bu nankor hala daha oy ıcın laf yapıyor zaten 40 kilogram kız ona aclık koymaz bile asıl dert ibrahimin
N.ŞENSOY 3 yıl önce
yarışmada arkadaşını satan türk halkına asla hitap etmez, edemez. Gideceksin kerimoğlu. sadece sen değil, semihte gidecek. ikinizde orayı performanslarınızla haketmiyorsunuz zaten. varsa yoksa çene başka yapabildiğiniz bişey yok. sadece konuşurken varlar. hala anlamıyorum bir takım halkımızı bunlara sms atmak bile üşenme sebebi yahu.
Berfu can 3 yıl önce
Gizem Kerimoğlu oldukça asil bir kadın ve yarışmacı. Elbette ki bir balığın hesabını yapan gafillerin oltasına düşmeyecekti. Canı gönülden tebrik ediyorum.
Nesrin Köseoğlu 3 yıl önce
İyiliğin batsın senin. Ben olsam aynı tavrı yapardım. Yemek için mücadele etmezsen yemiceksin bana da deseler, ben de ne kadar aç olsam da, yemem o balığı. Semih'e de unutmadık "Yerden yiyeceksin" dediğin zamanları. Şimdi hiç boşuna iyi niyetliymiş gibi görünmeye çalışmayın. Dayan Gizem Kerimoğlu.
Bekir Şaşmaz 3 yıl önce
Aferin Kerimoğlu.Dik duruşunu kanıtladın.
Mehmet Üstün 3 yıl önce
Bravo G.Kerimoğlu.Sana kerhen ikram ettikleri balığı kibarca rededebildin.Seni şimdi daha çok takdir ediyorum.
Adnan 3 yıl önce
Sen oyun falan kazanma. Sürekli ekranlara oyna g.kerimoğlu. Yaptığın hareket doğru değil. Ayıp ediyorsun. Allah senin gazabından korusun oradakileri.
manisalı 3 yıl önce
oyunlardaki en beceriksiz kişi sensin. en düşük kazanma yüzdesi sen de Nihali başarısız bulan Semih seni nasıl başarılı buluyor...
zeynep Manisalı 3 yıl önce
balık ziyanı olurdu iyi ki yememiş
seyfettin berk 3 yıl önce
gizem Kerimoğlu ile çok uğraşıyorlar. ama Türk halkı hep masum ve garibanın yanında olmuşdur. inşallah bu hafta gizem kerimoğlunu birinci yapacağız.