Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Gönüllülerde 'dokunulmazlık oyunu' tartışması bitmek bilmiyor!

Semih ve Gizem Kerimoğlu'nun dokunulmazlık oyunundaki isteksiz tavrı, Gönüllüler takımı tarafından masaya yatırıldı. İki yarışmacı da takımdaki diğer arkadaşları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Semih ve Gizem Kerimoğlu'nun dokunulmazlık oyunundaki isteksiz tavrı, Gönüllüler takımı tarafından masaya yatırıldı. İki yarışmacı da takımdaki diğer arkadaşları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Video Tarihi: 22.03.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 12
üye profil
Elif 3 yıl önce
Allah Semih in yardımcısı olsun.Tek başına yapılan tüm saygısızlık ve haksızlıklara karşı savaşıyor.İnşAllah birinci olur.
SURVİVOR GÖNÜLLÜLER 3 yıl önce
Bu nasil bi oyun yaa Semih boyle performansmi olur yaaa ayip ya ayip Gizem K. neyine güneyibde Semihi destekliyor
serdarserdar 3 yıl önce
semihh adamm serkay sen kimsin adamı oynatmıyon
ahmet ahmet 3 yıl önce
serkay sen semihin tırnağı bile olamasın patatessssssssss
sero 3 yıl önce
serkay ve efecan çok şımarık burjuva çocuklar.semih halk adamı.şu 7 kişilik ekip hakkaten çok itici.zafer abuk subuk biri, ibrahim odun gibi.damla sinsi ama beceremiyor.nihal zaten kesinlikle burada olmamalıydı.kerimoğlu oyunu sattı diye kızıyorlar, bir de nihale baksınlar.her oyunda yürüyor resmen.başkalarının sırtından geçiniyor bir de şirinlik yapayım derken iyice itici oluyor.memiç'e yazık onların içinde.
Safa ŞAHİN 3 yıl önce
program tarihinin en efendi en dürüst çocukları bu 7 kişi ağzınızı kapatın salyalarınız sağa sola sıçramasın geçmişe dönün bakın bakalım bu kadar süre bir birleriyle iyi anlaşan kaç adet yarışmacı var lafınızı seçinde konuşun semiç ciler semiçiniz gidecek yakında ayrıca o gerizekalıya gelen oylara bakın hepsi aynı numaradan gelmiştir kim oy verir onun gibi bir pisliğe
kaan 3 yıl önce
gönüllülere yatak 10 günlüğüne verilmişti. Süre çoktan doldu.Neden hala alınmıyor.Haksız rekabete hayır..zaten takımlar denk kurulmamış. ATAKAN zayıf takımda yer aldığı için 3 te 3 yapıyor,yine aç kalıyor,yazık
ramazan vardi 3 yıl önce
serkay-efecen başta olmak üzere o 7 kişi şu zamana kadar olan sürvivor 'ın en seviyesiz insanları...bu kadar olmaz pes yani..ne kadar kin ,kibir ve düşmanlık var sizde!!
ferhat kurtcuoğlu 3 yıl önce
serkay yarışmamanın seviyesini düşürmeye devam ediyor
kursad ekmekci 3 yıl önce
insanları tanımadan yorum yazmana üzüldüm, Serkay' ı yıllardır tanırım ve hiç kimseye saygıda kusur eden biri değildir. kendinizi onların yerine koyun, bu kadar provakatör bir insana karşı bence fazla bile sabrediyorlar. Semih gerçekten tamamen bencil bir insan ve takım satmak affedilemez.
merve 3 yıl önce
dogru konusan okuz koyden kovulurmus lafi senin icin soylenmis demekki.
ramazan vardi 3 yıl önce
aynen öyle,gönüllülerdeki şu 7 kişi yerine başka birileri olsaydı keşke.