Haftanın ilk ve ikinci eleme adayları bu konseyde belli oldu!

  Survivor'da bir konsey daha geride kaldı. Haftanın ilk ve ikinci eleme adayları belirlendi...

  Video Yorumları (5)

  500
  • Ceylan Memircik
   8 ay önce
   İlhan Mansız şuana kadar adadaki en karakterli insan bence sadece tahammül edemiyor haklıda çünkü ünlüler elinden geleni yapmıyorken o geliden geleni yapıyor özelikle şahika oyunlarda podyumda yürüyormuş gibi davranıyor
  • cagatay sevince
   8 ay önce
   battanıye konusunda sonuna kadar haklı olan sahıka kendı kendını haksız cıkarmıstır.yıkama ımkanı olmayan sahsı bır esyası yara bere ıcınde ve hasta olan bırıne hastanın kankısı tarafından verılmıstır.cok gereklı ıse ıste durumunu belırt tedavınde yapılır (kı yapılıyorda.) battanıyede verılır acun medya bır battanıyeden acız degıl.!
  • Elif LaRosa
   8 ay önce
   Bu kadar baski ve elestirmeyle kimse basarili olamaz. Daha once de Sabriye'ye yapilmisti. rnBu yapilanlari haketmiyor! Adadaki en duzgun insan. rnSahika'ya destek verelim.
   • gge
    8 ay önce
    pelin dirlik; adada ortam pasaklı ve şahika da belli ki hijyene dikkat eden biri...sabriye niye şahika'nın malına göz dikiyor onu sormuyorsun da duygu sömürüsü yapma burda.
   • pelin dirlik
    8 ay önce
    Niye düzgün? Sakince cevap veriyor diye mi? Ademe yaptığına ne demeli? Hasta olan balina yavrusu olsaydı verirdi battaniyesini. En çok da ateş başında dokunulmazlığa fazla asılmıyorlar diye dedikodu yapınca sinirleniyorum. Geçen haftaki dokunulmazlıklarda 6/0 çek toplamda. bu hafta da şimdilik yine sıfır. sonra Pınar Hanımla ateş başı dokunulmazlık muhabbeti. pınar da 6/0 geçen hafta. Bu hafta da 4/0 şimdilik...

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin