Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Haftanın ilk ve ikinci eleme adayları bu konseyde belli oldu!

Survivor'da bir konsey daha geride kaldı. Haftanın ilk ve ikinci eleme adayları belirlendi...
Video Tarihi: 19.03.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 5
üye profil
Ceylan Memircik 2 yıl önce
İlhan Mansız şuana kadar adadaki en karakterli insan bence sadece tahammül edemiyor haklıda çünkü ünlüler elinden geleni yapmıyorken o geliden geleni yapıyor özelikle şahika oyunlarda podyumda yürüyormuş gibi davranıyor
cagatay sevince 2 yıl önce
battanıye konusunda sonuna kadar haklı olan sahıka kendı kendını haksız cıkarmıstır.yıkama ımkanı olmayan sahsı bır esyası yara bere ıcınde ve hasta olan bırıne hastanın kankısı tarafından verılmıstır.cok gereklı ıse ıste durumunu belırt tedavınde yapılır (kı yapılıyorda.) battanıyede verılır acun medya bır battanıyeden acız degıl.!
Elif LaRosa 2 yıl önce
Bu kadar baski ve elestirmeyle kimse basarili olamaz. Daha once de Sabriye'ye yapilmisti. rnBu yapilanlari haketmiyor! Adadaki en duzgun insan. rnSahika'ya destek verelim.
gge 2 yıl önce
pelin dirlik; adada ortam pasaklı ve şahika da belli ki hijyene dikkat eden biri...sabriye niye şahika'nın malına göz dikiyor onu sormuyorsun da duygu sömürüsü yapma burda.
pelin dirlik 2 yıl önce
Niye düzgün? Sakince cevap veriyor diye mi? Ademe yaptığına ne demeli? Hasta olan balina yavrusu olsaydı verirdi battaniyesini. En çok da ateş başında dokunulmazlığa fazla asılmıyorlar diye dedikodu yapınca sinirleniyorum. Geçen haftaki dokunulmazlıklarda 6/0 çek toplamda. bu hafta da şimdilik yine sıfır. sonra Pınar Hanımla ateş başı dokunulmazlık muhabbeti. pınar da 6/0 geçen hafta. Bu hafta da 4/0 şimdilik...