Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

İkinci eleme adayı konseyde neler söyledi? (19/04/2016)

Survivor'ın dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllülerde, ikinci eleme adayını bireysel dokunulmazlık kolyesini alan isim söyledi. İkinci eleme adayı Serkay konseyde konuştu.

Video Tarihi: 20.04.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 16
üye profil
Soner Akbulut 3 yıl önce
Semihi Sevenlerin Hepsi Bu Hafta da Kerimoğlu na atsın Lütfen Ve Kerimoğlu da Sms de Birinci Çıkınca Söyleyeceği İsim Efecan Olacaktır. Sonra Ver Yansın Dünyaa !!!
Mehmet B. 3 yıl önce
Egoları tavan yapmış ama,vasıfları vasatın altında olan Serkay!Seni izleyince ''megolaman'' işte böyle bir şey herhalde diyorum!
emre m. 3 yıl önce
bravo serkay kendini arkadaşların için öne attın hançer şow diyenler düşünsün artık çok güzel dostluğunuz var umarım sms den iyi çıkarsın
m serıf aydar 3 yıl önce
allah buyuk allah zaferın hakkını semıhte bırakmaz semıhın yolu bellı gonullulere kalpten basarılar bır kac seneye bende ordayam adımı ıyı okuyun bır kac seneye ordayım
Mehmet B. 3 yıl önce
Serkay ve Efecan sürü psikolojisinin baş aktörleri! Büyük ihtimalle Semih'in kendilerinden çok üstün olan zekasını kıskandıklarından,diğerlerini de tetiklemeyi başararak Semih'e karşı cephe oluşturdular.Bir tek G.Kerimoğlu bu sürü psikolojisine kapılmadan başkalarının kendisi adına düşünme ve konuşmasına karşı çıktı.
Ayşe Soylu 3 yıl önce
Berbat bir beşli takım bence.. Oldukça yakışmışlar birbirlerine
Ahmet Özkurt 3 yıl önce
Gizem Kerimoğlu % 100 gidecek buna eminim.
Survivor Yorumlayan 3 yıl önce
Bence bu hafta Gizem K. nun oyları patlar ve serkay elenir
gamze 3 yıl önce
Gönüllüler Adasından 2 kişi birden gitmiş oldu.Hem Zafer elendi hemde Semih ünlüler adasına gitti.Bence bu haksızlık.Ünlüler dahada güçlenmiş oldu
Arya Melodi 3 yıl önce
ADAMSIN SERKAY!!!
Metin T. 3 yıl önce
Gizem Kerimoğlu saatlerdir bir hindistan cevizini kırmaya çalışıyor deyip alay eden Serkay, vicdanının işleme şekline hayran kaldım. O övündüğün performansını da çerçeveletip duvara as, sana delikanlı desinler.....
Ramadan Gaşbar 3 yıl önce
Metin T. takımına ihanet eden Gizem K. ve Fitne Fesatlarla dolu Semihin vicdanları nasıl çalışıyor acaba. işine gelince oynayacaksın işine gelmediğinde umrumda değil deyceksin. sunulan balığı ben sevmen deyip geri çevireceksin vs. bütün bunları görmezsin ve serkay ile diğerlerini eleştirir vicdan muhabeti yaparsın. git işine be oğlum.
aysu 3 yıl önce
serkay ona tuttuğu balığı balığı gönderdi. niçin sadece kendi görmek istediklerinizi görüyosunuz.
ahmet göçmenoğlu 3 yıl önce
Bu yukarıdaki manzaraya Bozacılarla, şıracılar denebilir. Ayrıcda duyda inanma denebilir.
ahmet göçmenoğlu 3 yıl önce
Gizem memiç yarışma sonrası elini uzatan kerimnoğlunun uzatan eline vurdu. Ama daha< önce bencil , tembel dediği arkadaşı Damlaya neden sarıldı. Düzgün karakterdenmi? ACABA.
Ahmet Yıldırım 3 yıl önce
çok haklısın kardeşim