Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

İlhan Mansız'ı bu sözlerle eleştirdi! "Yalnız kovboyu oynuyor ama..."

Pınar Saka takım arkadaşı İlhan Mansız'ı eleştirdi. Başarılı yarışmacı İlhan Mansız'ın yalnızlıktan korktuğunu iddia etti.
Video Tarihi: 02.04.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 7
üye profil
eylül 2 yıl önce
çok şaçma konuşmuş
Coşkun 2 yıl önce
Ben şahsen yarışmanın başlarında Pınar'ı desteklerdim. Ancak Çılgın Sedat adadayken onunla takılan biri olarak, Çılgın Sedat adadan gidince onu adadan gönderen kişinin yanında bitmesine anlam veremiyorum. Sema'nın yokluğunda da Şahika ve Sabriye gibi düşük bir performans sergileyerek aslında resmen " Sema ve Pınar'ın yokluğu " olarak tarihe geçen bir dönem olmasına sebep oluşturdu.
bekir bolukbasi 2 yıl önce
bunun kadar seytani survivora daha gelmedi...ilhanin yaninda tam bi ilhanci gibi dinliyor ilhan ne derse onayliyor...sonra arkasindan kameralara basliyor sallamaya....
Elif 2 yıl önce
Cok antipatik olmaya basladin Pinar. Ilhan Mansiz kim sen kim.. Elestiremezsin bile..
Elif 2 yıl önce
Surekli yakistirmalar yapmandan, surekli baskalarini elestirmenden biktik PInar. Sen Ilhan Mansiz'in kafasinin icini mi okuyorsun, yalnizliktan korkuyormus.... falan filan. Biraz kendi performansina odaklan. Bu abuk subuk yorumlarindan gercekten biktik..
Elif 2 yıl önce
Pinar Ilhan'la boy olcusemezsin..
yiğit yiğit 2 yıl önce
o niye acaba pardon da? bence pınar'ın analizleri son derece yerinde ve akıllıca. sonuçta akrep burcu öyle boş boş konuşup sallamaz. akıllı mantıklı olurlar bu da sana bir bilgi :) onun duruşunun çeyreği olsa ilhan, senin ömrün uzar bence.