Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

"İnsan kendini kötü hissediyor" Sema oyunlarda oynayamadığı için...

Sema Kıbrıs'a gitmeyi garantilediği için dokunulmazlık oyunlarında oynayamıyor ve bu durum başarılı yarışmacının keyfini kaçırıyor.
Video Tarihi: 15.06.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 9
üye profil
BERNA KEKLİKLER 2 yıl önce
ŞAMPİYON BERNA KEKLİKLER (QUENN KEKLİKLER ♥♡♥♡♥♡)
Karnig berberian 2 yıl önce
Sema mükamal çok eyi oyniyor tabriklar kibrisda bakliyors.
ademmm 2 yıl önce
ilhan sen bu ikiliden uzak dur. sürekli dedikodu yaparak insanların gözünde kendilerine saygı bırakmadılar. o fantezi 4 lünün içinde bir efendi adam sen varsın,sen uzak dur.
ademm 2 yıl önce
serhata bak ya.eser weste sen kız mısın. ademe karı gibi ne gülüyorsun.. ee sende serhat efendi karı gibi ne dedikodu yapıyorsun.karı mısın!! bayan arkadaşları tenzih ediyorum..
elif 2 yıl önce
şampiyon allahın izniyle ilhan mansız inşallah
Bursa 16 2 yıl önce
Bu durumun keyfini çıkar Sema hanım yoksa en düşük oy potansiyeli sendedir.Aslında şimdi görmek isterdik yarışlarda nasılsın diye ,eskiden seninle yarışan Berna ve Elif çok zayıf yarışmacılardı.
Hande can 2 yıl önce
İyi ki bireysele döndü zaten son dokunulmazlık oyununda tam bir rezaletti beğenmediği Sabriye 1 sayı alırken kendi Berna'yı bile yenemedi 10-3 yenildiler Sema hanım yüzünden
Pınar 2 yıl önce
Sema bırak kamaralara oynamayı, senin foyan ortaya çıktın masken düştü, Pınara karşı yaptığın yalanlamalar ve algılar seni bitirecek sen bu karakterle performans olarak ne kadar iyi olursan ol sen bittin.
ademm 2 yıl önce
sema valla dışarda yağmur yağıyor desen bile inanmam sana.