Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Kazanan takım ödülüne böyle kavuştu

Makarna ödül oyununda Gönüllüler takımını yenmeyi başaran Ünlüler takımları ödülün tadını çıkardı
Video Tarihi: 07.04.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 10
üye profil
Elif LaRosa 1 yıl önce
Sabriye, onu sevmiyorsun, bunu sevmiyorsun, Pinar'i sevmiyorsun, Ilhan'i sevmiyorsun. Dunyada sevdigin kimse ve ya bir sey var mi? Pinar performansin icin takdir ediyordum ama su surekli Ilhan'in grubuna camur atman seni bitirdi. Nedir bu cekememezlik? Her roportajinda ayni konu, surekli karalama cabalari. Kendine gel ya da git!
Elif LaRosa 1 yıl önce
Afiyet olsun! Hakettiniz!
orkunnn 1 yıl önce
orkun ışıtmağın şarkısı
Burhan Alp. 1 yıl önce
Adem şampiyon, lakin Şahika eser...
tuncay demir 1 yıl önce
yıldırım erkekler varken kızlarla grup kuran olmasın:) hem bu işimn erkegı kızı olmaz adam gıbı adamlarla grup kurulur dier gruba bi bak istersen 2 becerıksız 2 ada blendırı karıştırıcı içlerı dışları fesatlıkk para vwersen bı araya gelmezler haklısın gercekten nası bakıyosan artık:))
yıldırım 1 yıl önce
ademi ve pınarı kıskanmayın asıl sema istanbula acilen gitsin adada kızlar varken o erkekler le gurp olmuş manyak kadın
Elif LaRosa 1 yıl önce
Erkek kadin diye ayrim mi yapmak gerekiyor? Insanin karsisindakine insan olarak bakmasi gerekir, kadin ya da erkek olarak degil. Kiminle frekansi tutarsa onunla yakin olur..
tuncay demir 1 yıl önce
muhtesem 4 lü sewılıyosunuz harıkasınızzzzz afıyet olsun hakedenlere şahika yıne masallah çene iii performans sıfır her zamankı gıbı:)
tuncay demir 1 yıl önce
pınar pınarr bu ne hırs bu ne stres bu ne zaaaf sen bıan önce istanbula dön bernayla çık programa karsılıklı çene yapın kınınızı kusun ılhan ve muhtesem 4 lüye böyle haset kadın görmedım yuzunden akıyo...ademın de gercek yuzu görundu bunu halkta anlıyacak merak etmeyın bıde sinsi şahıkamız var:)
Elif LaRosa 1 yıl önce
Cok dogru ve adil bir yorum. Keske herkes boyle gercekleri gorse!!