Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Konseyde çıkan ilk eleme adayı belli oldu! (25/02/2017)

Survivor 2017'de dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı kendi aralarında bir oylama gerçekleştirdi. İsmi en çok yazılarak ilk eleme Sabriye adayı oldu.
Video Tarihi: 25.02.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 10
üye profil
Burak oner 2 yıl önce
Sabriye gitsin
Galatasaray 2 yıl önce
Acun abi su Erdiyi ne diye getirdiniz valla survivor kalitesini düşürüyor 6 haftadır ben oyun oynadığını görmedim bide gönüller cok gıcık abi erdi bası çekiyor paso oturuyor
MAGA mr 2 yıl önce
off Sabriye SAAABRIYE neden sabriye acaba yani performans
Merve 2 yıl önce
Neden Fatih'in performansı düşükken Sabriye'yi potaya sokuyorlar
Burcalıyeva Züleyxa 2 yıl önce
Serhat çox iyidi
Tuğçe 2 yıl önce
Zaten sabriye yarışlarda pek faxla güç harcamıyo hemde diğer arkadaşları ona taktik vermeye çalışıyo onu da dinlemiyo. Bu yüzden Sabriye'nin çıktığı iyi olmuş. rnİkinci eleme adayı olarakta zaten biz ya Tarık Mengüç ya da Fatih'in çıkacağını düiünüyorduk. Çünkü erkeklerde en güçsüzleri bu kişiler. Bu yüzden ünlüleri tebrik ederim. Çok iyi bir şekilde güçsüzleri çılardılar.
İhsan Şengül 2 yıl önce
Sabriye çok zayıf gitmeli
Ece 2 yıl önce
Gerçekten sabriyenin isminin tekrar tekrar çıkmasından bıktım.Ya elensin artık yada şu kızın ismini yazmasınlar.Eminim o da bıkmıştır.İkide bir potaya girmekten.
Aysun Hatice Delialioğlu Dūztaş 2 yıl önce
Sabriye ye arkadaşları takmış. Halbuki parkurda çok da başarılıymış. Bu bana hoca bana taktı o yūzden sınıfta bırakacak kalacam diyen tembel öğrencileri hatırlattı. Çok gūldūmmm. Sen nesin Sabriyeee...
Dilber Şen 2 yıl önce
Sabriye kardesim, bak her hafta isminin yazılacağını biliyorsun ama buna ragmen dokunulmazlık oyunun da kendin için savaşmıyorsun... Peki sen kendin için elenmemek İcin emek vermiyorsun da ben seni kurtarmak için neden sms göndereyim ki.. Lütfen yanlış anlama ama Adem bile senden bıktı. Selamlar.