Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Konseyin ardından Ünlüler takımı karıştı! Söz düellosuna girdiler...

Yunus'un elendiği ada konseyinin ardından Ünlüler takımında sinirler iyice gerildi. Adada kalan Semih, Nagihan ve Atakan birbirleri hakkında hayli sert ifadeler kullandılar. Nagihan, Atakan'ın yüzünden 'ihanetçi' damgası yediğini söyledi.
Video Tarihi: 15.06.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
Mehmet demez 3 yıl önce
Acun bey ben bi seyirci olarak atakana çok üzülüyorum tek başına ünlülerde ezilen kişi ölüyor semih ve nagihan adamı bitirmeye çalışıyor semih zaten geldi gelelei düzgün sayı aldığı yok nagihanin sakatlığından Atakan çıkıp 6.7 sayı alıyor semih ya bi kerede 3 sayı alya boş boşuna yeniliyoruz tmm gonulluleri tebrik ediyoruz ama yattara gittikten sonra ünlüler bitti
muhammedarat.blogspot.com 3 yıl önce
Bu konuşmada en güzel cümle Nagihan: Ben zaten mimliyim diyor... Aslında suçlu olduğunu biliyor ama yinede zeytinyağ gibi üste çıkmaya çalışıyor....
ahmet 3 yıl önce
Nagehan sen enteresansın tamam ama Atakanda kesinlikle görünmeye çalıştığı kişi değil.Zaten zaman zaman esas Atakan içinden çıkıp,şaşrtıyor. sen Atakanı çok kzdırdın,semihi azmadın.
Nagihan 3 yıl önce
Ayyh atakan bi sus yaa !
Aynur memmedova 3 yıl önce
Bravo atakan sent zaten sampionsun
Murat 3 yıl önce
Bu sene nagihan kendi takımına tam anlamıyla bir survivor yaşattı. tam sayamadım da galiba en az altı kez saf değiştirerek adayı birbirine kattı ve katmaya da devam ediyor. eğer olurda finale kalırsa onca zaman yarışan 11 takım arkadaşına ve gönüllülere gerçekten yazık olur.