Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Merve Oflaz'ın Survivor 2017'deki favorileri kimler?

Eski Survivor şampiyonu Merve Oflaz, Survivor 2017'deki favori isimlerini açıkladı...
Video Tarihi: 21.03.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
Nazlı Şahin 11 ay önce
Ya sen zaten survivor u kazandın hiç sporla adını duymadık ya da kadın kadın diyorsun hangi kadınlar için olan projede yer aldın? Anca kazandığın parayla yüzünü gözünü yaptırmışsın bide burda lak lak yok şahika falan diyorsun. Daha tuttuğun kişinin adını bile bilmiyorsun
Yaprak Bilmen 11 ay önce
Merve Oflaz kendiside Allstar da çok başarısız olduğu için diğer başarısız yarışmacılar Sabriye ve Şahikayı kendine yakın bulması normal..Sema'yı kendine yakın bulacak hali yoktu ya!!
neşel 11 ay önce
süper bir yorumdu size sonuna kadar katılıyorum
Merve Çevik 11 ay önce
Sabriye'nin ismini dahi bilmiyor baskıya uğrayan biri varsa o da Berna'dır. Kız takım üstüne geliyor oyun kaybedince bahaneleri Berna oluyor diye sesi çıkmıyor haftalardır.
Tuğçe demir 11 ay önce
Merve baskı baskı diyorsunda tepesinemi biniyorlar ona kalırsa gönüllü Berna'nın da üstüne geliyorlar ama yarışıyor sana katılmıyorum kesinlikle özellikle Şahikanın içinde hiç yarışmak yok
Remziye Kaya 11 ay önce
Baskıdan dolayı başarılı olamıyormuş şaka gibi... 2 haftadır baskı yok performans ortada, Şahika ya da son 2-3 haftadır laf söyleniyor 2 ay olmuş öncesinde neredeydi ? Üstüne gidiliyor diye şampiyon olsun oldu o zaman. Bu tavır bana çok saçma geliyor. Sema kadınlardaki en başarılı isim net. İlhan ve Adem'de çok başarılı bunlar Ogeday'la son 4 te olması gereken kişiler bence.