Merve Oflaz'ın Survivor 2017'deki favorileri kimler?

  Eski Survivor şampiyonu Merve Oflaz, Survivor 2017'deki favori isimlerini açıkladı...

  Video Yorumları (6)

  500
  • Nazlı Şahin
   7 ay önce
   Ya sen zaten survivor u kazandın hiç sporla adını duymadık ya da kadın kadın diyorsun hangi kadınlar için olan projede yer aldın? Anca kazandığın parayla yüzünü gözünü yaptırmışsın bide burda lak lak yok şahika falan diyorsun. Daha tuttuğun kişinin adını bile bilmiyorsun
  • Yaprak Bilmen
   7 ay önce
   Merve Oflaz kendiside Allstar da çok başarısız olduğu için diğer başarısız yarışmacılar Sabriye ve Şahikayı kendine yakın bulması normal..Sema'yı kendine yakın bulacak hali yoktu ya!!
   • neşel
    7 ay önce
    süper bir yorumdu size sonuna kadar katılıyorum
  • Merve Çevik
   7 ay önce
   Sabriye'nin ismini dahi bilmiyor baskıya uğrayan biri varsa o da Berna'dır. Kız takım üstüne geliyor oyun kaybedince bahaneleri Berna oluyor diye sesi çıkmıyor haftalardır.
  • Tuğçe demir
   7 ay önce
   Merve baskı baskı diyorsunda tepesinemi biniyorlar ona kalırsa gönüllü Berna'nın da üstüne geliyorlar ama yarışıyor sana katılmıyorum kesinlikle özellikle Şahikanın içinde hiç yarışmak yok
  • Remziye Kaya
   7 ay önce
   Baskıdan dolayı başarılı olamıyormuş şaka gibi... 2 haftadır baskı yok performans ortada, Şahika ya da son 2-3 haftadır laf söyleniyor 2 ay olmuş öncesinde neredeydi ? Üstüne gidiliyor diye şampiyon olsun oldu o zaman. Bu tavır bana çok saçma geliyor. Sema kadınlardaki en başarılı isim net. İlhan ve Adem'de çok başarılı bunlar Ogeday'la son 4 te olması gereken kişiler bence.

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin