Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Nihal, erzak paylaşımı sırasında Gizem'e demediğini bırakmadı!

Gönüllüler takımında sinirler iyice gerildi. Erzak için diğer grubun yanına gelen Gizem Kerimoğlu, Nihal'in sözlerine hayli sinirlendi.

Gönüllüler takımında sinirler iyice gerildi. Erzak için diğer grubun yanına gelen Gizem Kerimoğlu, Nihal'in sözlerine hayli sinirlendi.

Video Tarihi: 22.03.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 8
üye profil
ceren öztürk 3 yıl önce
Bülent ateş bir kere nihal takımın motivasyonunu falan yükseltmiyor tersine insanların sinirini bozuyor sen izlediğinden eminmisin bilmiyorum dikkatli izle bu arada cümleye büyük harfle başlanır.
bülent ateş 3 yıl önce
bence nihal en iyisini yapmış gizem k. ile semih bunu hak ediyor nihale kötü diyenler var ama o oyun kazanamasada takımın motivasyonunu yükseltiyorr...
ahmet ahmet 3 yıl önce
şu 7 kişi çok iftiracı ve yalancı umarım semih hepsini postalar
sefa 3 yıl önce
Mehmetin yarismalarda bagirmasi beni rahatsiz ediyor. yarismadan sogutuyor..
leyla tekin 3 yıl önce
nihal terbiyesiz ve hadsiz.ayrıca dedikoducu ve sinsi.gönüllülerin semihle bu kadar gerilmesinin başlangıcı ve tek sebebi nihaldir.allah çocuklarımızı böyle kızlardan korusun
Ayşe Mine 3 yıl önce
semih adam, nihali tv de görmeye dayanamıyorum
murat annıkızıl 3 yıl önce
adammı o adam dediğin oyunu vermeye çlşyordu senin adam anlyışın bumu
Mehmet Borsuk 3 yıl önce
Özellikle çocukların izleyip,gelecekte kişilikleri hakkında yoğrulup nasıl daha düzgün insan olabilirim diye kendini eğitebileceği bir program ''Survivor''.Gönüllüler adasındaki gençlerin karakter ve şahsiyet gibi kavramları yerlerde süründürmelerine hayret ediyorum.Dağı taşı ''Coconut''olan bir adada yarım tane coconut için gözü kapalı iki kişiyi hırsızlıkla ve karaktersizlikle suçlayabilmektedirler.