Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O çok konuşulan kavgalar... Efecan ilk defa itiraf etti!

Efecan, katıldığı Survivor Panorama programında Survivor 2016'nın daha ilk gününde başlayan Efecan - Semih tartışmalarıyla ilgili çok önemli itiraflarda bulundu.
Video Tarihi: 13.06.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
Nick name 2 yıl önce
Sonuna kadar haklısın efe can böyle insanlara böyle davrancaksin baska türlü anlamazlar
Nurgül Türk 2 yıl önce
Bu insanları ezmektir. Aynı şeyi atakan a yapabilecekmiydiniz?
Atarli semt 2 yıl önce
Izlemissiniz utopyayi gelmissiniz buraya. Halk yemez bunu. Kendni gostermek isteyen sizsiniz asil. Oynamayin halka prim yapmak icin semihin ustune yurudunuz ama olan size oldu teker teker geldiniz.
M3teba Arslan 2 yıl önce
Geçen doktor olayındaki savunmaları: Bizim adada iken Semih oyun seçiyordu, kötü olduğu oyunlardan kaçıyordu, şuram sakat buram sakat diyordu bir sürü problem yaşadık. Şimdiki savunma: Semih bizim adadayken sürekli oynamak istemiyordu, kenara koyduğumuz zaman kaos oluyordu, kötü olduğu parkurlarda dahi oyuna girmek istiyordu. Kendileri ile çelişmedikleri tek bir konu bile yok...
Dadaş Nuri 2 yıl önce
Bu efecan kadar kendiyle çelişen bir yarışmacı görmedim. Semih'i sevmem ama kavgadan beri Efecan-Serkay ikilisine karşı Semih'i destekledim. Ezik demeler. Kamyonette ''aslanım,şampiyon'' gibi ifadeler çok kışkırtıcı. Dışarda o lafları başkasına söyle bakalım tepkileri ne oluyor insanların.
burak krmc 2 yıl önce
haklısın kardeşim zaten semih yapacağını yaptı en başta da dedi sizi kafa kafaya tokuşturcam dedi ve tokuşturdu helal olsun walla çok haksızlık yaptılar ama yine semih ayakta