Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ogeday, hayat hikayesini anlattı! "Annem her zaman şöyle söyler..."

Survivor 2017'de Gönüllüler Takımı için ter döken Ogeday, hayat hikayesini paylaştı. Genç yarışmacının anlattıkları ilgiyle dinlendi.
Video Tarihi: 13.06.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 19
üye profil
Zeynep hoşgör 2 yıl önce
Boynunda taşıyıp öptüğün kolye ölen kardeşine aitmiş meğer sen ne koca yürekli bir adamsın. Çok başarılısın Erkeklerde 1.cisin hemde efendisin hiç mağdurluk yapmadın çok içtensin, Türk halkı seni şampiyon yapacak aslansın. Muhammet kardeşin biyerlerden seni izleyip gururlanıyordur emin ol.
aysos 2 yıl önce
ben bastan beri ademi tutuyrdum ama son yaptigi ogedayla tartsmarndan sonra ben ogedayci oldum umarim sampiyon olursun
Black7 2 yıl önce
Bende eskiden Ademi tutuyodum,şimdi Ogedayı tutuyorum
Mehmet Osman 2 yıl önce
Ogeday Kardeşim, metin ol eminim ki Muhammet seni izliyor ve kolluyordur. İnşallah şampiyon da sen olursun. Bu ülkeye senin gibi, Şahika gibi, Elif gibi karakterli, başarılı, naif ve olgun insanların ihtiyacı var. İyi ki katılmışsınız da sizleri tanımışız
Murat Kartal 2 yıl önce
Aslansin be Ogeday,Ailece kalbimiz gönlümüz senden yana.Sana yakisiyor o Sampiyonluk,senden baskasina degil.Herzaman efendiydin,Aslan gibi parkurlari yikip gittin,gidiyorun .Insaallah Allahin izniyle sampiyon olacaksin,seni ve seni sevenleri sevindirecegiz .Insaalllah!!!
Alaattin Kaçar.. 2 yıl önce
Ogeday Aslan Ogeday senin yüreğin duruşun saygın sevgin yeter merak etme seni şampiyon yapacağız hiç bir zaman duruşunu bozmadın helal olsun sana sen şampiyonluğun üstünde herşeyin en güzelini hakediyorsun iyiki survıvorda sen varsın Acuna bey bize seni tanıttığı için müteşşekkiriz Aslan Ogeday Survıvora senin gibi bir daha koca yürekli adam gelmeyecekk cansın cannnn.
webine muwlumova Azərbaycan 2 yıl önce
MEHRIBAN EN COX SEVIYOR OGEDAY
JOGA 2 yıl önce
BUYUK SAMPIYON
İbrahim 2 yıl önce
Herkesin hikayesi ayrı saygı duyuyoruz senin yaşadıklarında hep ailen arkanda olmuş güzel. Gel birde o küçük gördüğünüz SABRİYE nin yaşadıklarına bak insanlar hala anlamak istemiyor fakir insanlarında bu hayatta sesini yükseltmeye hakkı var. İşte o ses biziz sen ana kuzusu büyümüşsün SABRİYE kendi kendinin kuzusu olarak ayakta durmuş. fark bu
nuri sari 2 yıl önce
Herkesin bu adami desdeklemesini bekliyoruz..
emir bjk 2 yıl önce
mazlumun ne zaman şansı oldu ki.
ŞAMPİYON OGEDAY 2 yıl önce
ŞAMPİYON SENSİN OGEDAY....
mert kaan 2 yıl önce
kimsenin fanı değilim ama çok güzel konuştun ogeday umarım final koltuğunda oturursun
Zeynep tarafsız 2 yıl önce
Sen okadar iyi yürekli bir çocuksunki.. Kazandığın her oyunu vefat eden kardeşine armağan ettin onun kitlesini hep boynunda taşıdın. Allah'ın izniyle Şampiyon olunca bir hayalin var ölen kardeşinle ilgili projeni inşAllah gerçekleştirirsin. Emin ol bu mücadeleni kardeşin biyerlerden izleyip gurur duyuyordur.
Selda yılmaz 2 yıl önce
Şampiyonluk hakkın Ogeday. Aglattin bizi
Eylül 2 yıl önce
hikâyen, hikâyemiz.. seni çok seviyoruz Ogeday.. hiç tanımadan sevdirdin bize kardeşini.. inşallah şampiyonluğunu yine kardeşine armağan edeceksin.. yüreğine, emeğine, inancına, mücadelene, hikâyene inanıyoruz.. daima seninle OGFC..
Demir 2 yıl önce
Duygulanmamak elde değil. Hiçbir mağduriyet yaratma çabası da yok. Seni şampiyon yapacağız.
Handan 2 yıl önce
Güzel insan ogeday arkadaşı için hala göz yaşı döküyor bu sene ilk defa survivor izledim senin mücadelen dikkatimi çekti inşallah şampiyon olursun sonuna kadar hak ediyorsun
Eliff 2 yıl önce
Sen üzülme ogedayyy insallah sampiyon olacaksin o guzel yüreğinle insallah seni severek begenerek izliyiruz hayatimiza renk kattın