Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ogeday'ın serisini İlhan Mansız bozdu

Survivor 2017'de oynanan dokunulmazlık oyununda galibiyet serisi yakalayan Ogeday'a ilk yenilgisini İlhan Mansız tattırdı...
Video Tarihi: 16.06.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 9
üye profil
serpil 2 yıl önce
Bireysele döndüler Ogeday iki yenilgi aldı o da İlhan Mansızdan.Adem ve Serhat da tık yok.İkiside Ogedayı yenemiyor .Final koltuğuna İlhan Mansız ve Ogeday oturur ,benim gönlüm İlhan Mansızdan yana.
Pinar 2 yıl önce
Ilhannnn kartalll
eylül 2 yıl önce
allahın izniyle şampiyon ilhan mansız olacak
ALİ OSMAN KEFELİ ( 55 ) 2 yıl önce
SABRİYE MERT VE AÇIK SÖZLÜ BİR KİŞİLİĞE SAHİP.AÇIK AÇIK SÖYLEDİ RAKİNİN YÜZÜNE KARŞI BERNADAN ÖNCE ELENİRSEM ÜZÜLÜRÜM DEDİ ELİF SENİN GİBİ KİMSENİN ARKASINDAN DEDİKODU YAPMIYOR.SÖYLEYECEĞİNİ İNSANLARIN YÜZÜNE KARŞI SÖYLÜYOR.TABİKİ SEVİNDİ BERNA NIN ELENMESİNE VE SONRADA ARALARINDA TATLI BİR REKABET OLDUĞUNU AÇIK SÖZLERLE SÖYLEDİ.SİZİN GİBİ DEDİKODU YAPMIYOR ELİF.SEN DEVAM ET İNSANLARIN ARKASINDAN ATMAYA..
ayhan 0629 2 yıl önce
ilhanın sakatlığı oyunu etkiledi
Komik 2 yıl önce
Ogeday'ın 13'te 12 yaptığı oyunda İlhan seriyi bozdu yazıyor ahahha ne büyük başarı :)
meherrem 2 yıl önce
Oge qazansın
Sercan Kaya 2 yıl önce
İki dokunulmazlıkta da Ogeday'dan sayı alan tek isim İlhan Mansız. Ogeday'ın performansı tartışmasız ama bir takdiri de kendinden 15 yaş küçük adamdan sayı alan İlhan hak ediyor. Gönlüm İlhan'ın şampiyon olmasından yana ama Ogeday olursa da üzülmem. Hatta koltuğa İlhan ile otururlarsa Ogeday'ın şampiyon olmasına İlhan bile sevinir keza kalbi güzel adamın.
Mehmet 2 yıl önce
Bu kadar saçma ve kişiyi kollamak üzere oyun olmaz olsun. Tv 8 in şampiyonu ogeday halkın şampiyonu ADEM