Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Önce tartıştılar, sonra barıştılar!

Ödül oyununda oyuncu seçimi için anlaşmazlık yaşayan Adem ve bazı Ünlüler arasında tartışma çıkmıştı. Bir süre sonra yarışmacıların arasındaki buzlar eridi.

Video Tarihi: 15.05.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 12
üye profil
Adem dilini tut oyuna gelme 2 yıl önce
İlhan ilk aylarda çok kaba davranıyordu tıpkı Serhat gibi sonra düzeltti içlerinde en olgun davranan İlhan kendisini tebrik ediyoruz. Yalnız ilhanın Serhat'a dikkat etmesi lazım çünkü Serhat onun da arkasından konuşuyor ve kabalaşabiliyor. Serhat ademe hala bilelenmiş vaziyette, kinini yumuşak davrandığı zamanlarda dahi yüz ifadesinden görmek mümkün..
Sercan Kaya 2 yıl önce
İlhan yine büyüklük yapıyor Adem'in yanına gidiyor... Saygı budur Adem bak küçüğe bile saygısı var adamın. Kaldı ki sen atışı göremedin Adem bu oyunda diyince, senin de göremediğin bir sürü oyun var dedin adama. Gerçi ilhan açıklamasını gayet güzel yaptı. O oyunlarda geri çekildiğini belirtti ama sen anlayamadın. Bazı oyunlarda sen iyisindir bazılarında başkası, ben kötü müyüm diye triplere neden giriyorsun? Kaldı ki kötüsün zaten...
Eren candan 2 yıl önce
Siz dostsunuz adem hatasini anlayip olgunluk gösterdi ilhan da yas itibariyle olgunluk yapip uzatmadi bravooo sizee
deniz doğan 2 yıl önce
Adem ilhan abisine küstüü..keşke serhat abim olsaydı dedi;)))
canan gül 2 yıl önce
İlhan'ın güzel yüreği işte..adem çocukluk yaptı ilhan'da olgunluğunu konuşturduu
Survivor 2 yıl önce
Siz dost olduqda biz seviniriz çünkü sizi çok severiz. Isde böyle olmanız lazım. Bu gün olmazsa yarın olur.hadi ireli gösterin kendinizi.
şampiyon ilhan mansız 2 yıl önce
İlhan'ın yüreği güzel ondan uzamadı konu.günah keçisi ilan edilmicek diyor ilhan madem öle düşünüyon o zaman ben sayı getiremedim beni ilan edebilirsin diyor.mansız daha ne desin..ilhan'dan sana ekmek çıkmaz adem sen serhat'a git güzel kavga çkkar..
Dilann 2 yıl önce
Ademim bunlara insanlık yaramaz iyi gün dostu bunlar kesinlikle
deniz doğan 2 yıl önce
Adem kaos yaratma peşinde ama ilhan'dan sana ekmek çıkmaz adem..sen serhat'a git..
Leyla bulut 2 yıl önce
İlhan Mansız sonuna kadar haklı
şampiyon ilhan mansız 2 yıl önce
İlhan'ın gönlü güzel geldi yanına konuştu yine..bu adam gözümde gittikçe büyüyor..helal olsun ilhan sana..adem çocukluk yaptı sen yine on numara sana yakışan duruşunu sergiledin..
şampiyon ilhan 2 yıl önce
Adem çok çocukca davrandı..performansı düştükçe,adada da tartışma çıkmadıkça kendini göstermenin yollarını arıyor.ilhan zaten gerektiğinde hep çekiliyor kimsenin bir şey demesine gerek kalmıyor. Sabriye bile saçmalıyorsun diye tepki verdi sen düşün artık..yine girdin saygıdan vs sıkmaya başladın artık..şampiyon arıyoruz tuhaf tuhaf küsüp trip atan birilerini değil