Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Oyun alanında büyük gerginlik! Acun Ilıcalı'dan ihtar aldı

Dokunulmazlık oyununda Tuğçe Melis ve Şahika mücadele sırasında gerginlik yaşadı.

Rakibinin sert müdahalede bulunduğunu savunan Tuğçe Melis sesini yükseltti ve topu Şahika'ya fırlattı. Acun Ilıcalı duruma müdahale etti ve yarışmacıya ihtar verdi.

Video Tarihi: 23.04.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 14
üye profil
Sercan Kaya 2 yıl önce
Şahika'nın bu oyuna bu kadar asılıp yırtınmasının tek nedeni kaybederlerse Adem'in yazılacağını, Adem ve Sabriye karşısında da eleneceğini düşünmesidir. Düşündüğü olmadı ama bu oyunu kovalama amacı budur. Demek ki oynayabiliyormuş, premses hallerinden çıkabiliyormuş. 3 aydır neredeydin Şahika diye sorarlar, onca insan gitti yazık günah değil mi millet kendini parçalıyor parkurda. Ayıptır be.
hulya 2 yıl önce
tuğçe haklı
git artık Şahika 2 yıl önce
Şahika hep potaya girdiğinde hırçınlaşıyor Tuğçeyi parçalamış görmüyormusunuz.. İnşallah giden sen olursun Şahika iyice çirkinleştin çünki
EROL ÖZDEMİR 2 yıl önce
SURVİVOR DA ERKEKLERİ MERT VE AĞIR BAŞLI,BAYANLARI KİBAR,NAİF BİR YARIŞMACILARI SEYREDEMEYECEKMİYİZ. ADEM'İN DEDİKODULARI,SERHAT'IN ÇOK ÇENESİ BIKTIRIYOR. BAYANLARDA, SABRİYENİN KİNDARLIĞI,KABALIĞI, OYUNSUZLUĞU,ŞAHİKANIN KEZA ÇITKIRILDIMLIĞI SIKIYOR. SABRİYE VE ŞAHİKANIN BUKADAR ZAMAN ORADA KALMALARI DÜŞÜNDÜRÜYOR.!..
Gossip Girl 2 yıl önce
Burada dedikodu nasıl bir kriter olur biliyor musunuz? Adem veya Serhat'ın bir birini çekiştirmesi değil. Çünkü düşmanlar yada rakip. Serhat'ın 15 yıllık arkadaşı kafa kafaya verdiği İlhan'ı çekiştirmesi dedikodu sayılır. Zaten kötü olduğun birini gitmesi için çabalaman normaldir.
Hakannnn 2 yıl önce
Tuğçe sanki zengin bir şımarık kız gibi. Şahika gayet doğal bir şekilde mücadele etti. Ama oda Semanın düştüğü duruma yavaş yavaş geliyor. Oda insanlar tarafından itici bulunuyor.
selin 2 yıl önce
tuğçe kızım havan kime hayırdır ben kızlardan üstünüm mü diyon ha kızım
Cengiz Pek 2 yıl önce
Sahikayi ittiriyor yetmiyor top firlatiyor nasil diskalifiye olmuyor ? Hadi şahika da ona o anda tepki olarak vursaydi veya elindeki topu onun suratina firlatsaydi ne olacakti. Oyun heyecani başka bu başka faul yapti diye tugce nin oyle davranmasi gerekmiyor.
Merve 2 yıl önce
Size artık inanmıyorum taraf tutuyorsunuz istediğiniz yorumları gösteriyorsunuz tuğçe elenmeliydi
hayat bahar 2 yıl önce
şahika ve sabriye konuştukları kadar parkurda koşsalar bişeyler yapsalar
TEVFİK ASLAN 2 yıl önce
BENCE SONUÇ DİSKALİFİYE OLMALIYDI.
Elif 2 yıl önce
Şahika da çok güçlü birisi. O kadar üstüne geliniyor dimdik ayakta
Hamza 2 yıl önce
Şahika ünlülerden birisiyle potaya çıkmasın diye kendini paraladı resmen keşke hep böyle oynasaydın da dokunulmazlıkları kazanabilseydiniz daha önceki oyunlarda sen bir iki oyun alsan zaten kazanacaksınız sana bunu anlatmaya çalışıyorlar ama anlamadın bi türlü konuşmadaki becerini azcık parkurda da kullanabilsen keşke bacakların çalışacağına çenen çalışıyo
uğur aksakal 2 yıl önce
sabriyenin ciddi olarak oyun zekasından şüphem var