Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Özlem'den elendikten sonra Hilmi Cem'e olay suçlama!

Sahra ile yaşadığınız sorunları nasıl çözdünüz? “Sahra’nın başlarda bana karşı çok yanlış üslupları vardı ancak daha sonra adada Begüm ve Hasan ile yakınlaşınca Sahra’nın aslında onların sözlerini dinlediğini anladım ve böylece aramızdaki sorunları ufak ufak çözülmeye başladı.” Turabi ve Hasan arasındaki gerginliği nasıl değerlendiriyorsun? “Turabi’nin en baştan beri Hasan’ı düşman belleyip onu yazması bana çok garip geldi…” “Bozok’un ismini yazmamdaki sebep…” Gönüllüler adasının lideri kim? “Tam bir lider yok aslında bir grupta Turabi diğer grupta da Hasan fakat Hasan yaşı ve olgunluğu gereği daha bir lider gibi duruyor.”

Son 10 yılın en iyilerinin yarıştığı Survivor All Star'a veda eden sekizinci isim olan Özlem, adaya vedasının hemen ardından Acunn.com'un sorularını yanıtladı.

Sahra ile yaşadığınız sorunları nasıl çözdünüz?

“Sahra’nın başlarda bana karşı çok yanlış üslupları vardı ancak daha sonra adada Begüm ve Hasan ile yakınlaşınca Sahra’nın aslında onların sözlerini dinlediğini anladım ve böylece aramızdaki sorunları ufak ufak çözülmeye başladı.”

Turabi ve Hasan arasındaki gerginliği nasıl değerlendiriyorsun?

“Turabi’nin en baştan beri Hasan’ı düşman belleyip onu yazması bana çok garip geldi…”

“Bozok’un ismini yazmamdaki sebep…”

Gönüllüler adasının lideri kim?

“Tam bir lider yok aslında bir grupta Turabi diğer grupta da Hasan fakat Hasan yaşı ve olgunluğu gereği daha bir lider gibi duruyor.”

Video Tarihi: 23.04.2015
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 0
üye profil